poznawaj język angielski na kursie na Malcie

BELS English Language School
St. Paul's Bay

Kursy języka angielskiego ogólnego koncentrują się na zrównoważonych praktykach w zakresie gramatyki, słownictwo, fonologii, rozmowy oraz umiejętności wykorzystania języka z użyciem tematów ogólnych i autentycznych materiałów. Kurs koncentruje się na wszystkich czterech umiejętnościach: mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu, ze szczególnym naciskiem na płynność wypowiedzi.

Celem kursów języka angielskiego ogólnego jest doskonalenie umiejętności językowych studentów we wszystkich dziedzinach nauki języka. Lekcje prowadzone są z wykorzystaniem podejścia komunikacyjnego i mieszanego. Nasze kursy języka angielskiego są zatem interaktywne i łączą w sobie zarówno tradycyjne, jak i cyfrowe narzędzia edukacyjne. Nasze lekcje obejmują szereg zajęć dla różnych rodzajów uczniów ,w klasie wielonarodowej.

Kursy języka angielskiego ogólnego pomogą uczniom w lepszym zrozumieniu gramatyki i poszerzeniu wiedzy z zakresu słownictwa, a także w praktycznych i codziennych sytuacjach. Kursy języka angielskiego ogólnego dostępne są przez cały rok. Zajęcia odbywają się rano, w dni powszednie.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

snorkeling, water sports, pływanie

cultural events and festivals, disco, pub and restaurant evenings, theatre or cinema visit, international workshops

Valetta *, Mdina *, Gozo *, Ghadira Bay *, Armier Bay *, rejsy statkiem *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

ALTO (Association of Language TravelOrganisations)CSN (Centrala Studiemedelsnamnden Sweden)FELTOM

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.