Malta - kurs języka angielskiego

Executive Training Institute
St. Julians

Nasz kurs "Business Communication Mini Group" został stworzony po to, byś rozwinął swoje umiejętności komunikacyjne, potrzebne do wykonywania Twojej pracy w międzynarodowym, anglojęzycznym środowisku. Będąc częścią małej grupy profesjonalistów, poprawisz swoje zdolności w zakresie języka angielskiego biznesowego, w obszarach, które najbardziej Cię interesują. Przed kursem Twój lektor określi wraz z Tobą Twoje potrzeby, by zajęcia odpowiadały tematyce, którą chcesz poruszyć np. poprawa umiejętności wypowiedzi, przeprowadzanie spotkań/negocjacji, tworzenie prezentacji, uczestnictwo w konferencjach/telekonferencjach/spotkaniach, pisanie dokumentów formalnych i nieformalnych oraz raportów czy nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów towarzyskich/dyplomatycznych czy inne. Nasi doświadczeni trenerzy zapewnią Ci interesujące i realistyczne przykłady czy scenariusze, dzięki którym na pewno poczujesz się pewniej w sytuacjach biznesowych w przyszłości.

W każdym kursie Business English w naszej szkole masz także dostęp do dodatkowych materiałów do nauki na naszej platformie e-learningowej.

Inne informacje:
- Szkoła jest zamknięta w święta publiczne. Plan zajęć na tydzień, w którym przypada święto, zostanie dopasowany tak, aby odrobić utracone godziny z dnia, w którym przypadało święto.
- Program kulturalno-towarzyski jest potwierdzany w każdy poniedziałek. Uczestnictwo w programie jest dobrowolne i opcjonalne.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

diving *, golf *, mountain hiking

boat cruises *, city tour/walk, conversation practice, country walk/trekking, cultural activities, guided city tours, international evenings, orientation tour, pub and restaurant evenings, sightseeng

Valetta *, Megalithic temples *, Hypogeum Temple *, Mdina *, The Three Cities *, Blue Grotto *, Marsaxlokk *, Gozo *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

IALC (International Association of Language Centres)Quality  English

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.