Malta świetne miejsce do nauki angielskiego

EC English
Swatar

Obóz odbywa się w szkole St Martin’s College w Swatarze. Placówka zapewnia bezpieczne i wygodne środowisko do nauki języka angielskiego. Sale są w pełni klimatyzowane, a studenci mogą korzystać z bezprzewodowego Wi-Fi na terenie całego ośrodka. W trakcie obozu na jej terenie znajduje się koordynator akademicki, który dba o bezpieczeństwo uczestników na obozie.

Kurs zawiera w sobie 20 lekcji (15 godzin) tygodniowo, od poniedziałku do piątku. Ma za zadanie pomóc w podniesieniu umiejętności językowych, skupiając się na kluczowych umiejętnościach, takich jak: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Duży nacisk kładziony jest na mówienie i używanie języka w codziennych sytuacjach, by nabyć pewności siebie i płynności w wypowiedzi. Lekcje zaprogramowane są na potrzeby młodzieży. Nauczyciele celują w tym, by brać pod uwagę wszystkie zainteresowania studentów i tym samym aktywować ich do uczestnictwa w zajęciach i wypowiadania się na temat spraw, które są dla nich ważne. W trakcie kursu regularnie przeprowadzane są testy i konwersacje, aby nauczyciel i student wiedzieli, jakie postępy są poczynione w nauce.

Uczestnicy mają do wyboru różne typy zakwaterowania:
1) Rodzina goszcząca. Taka opcja pozwala na mieszkanie z lokalnymi mieszkańcami wyspy i doświadczanie ich życia i kultury z pierwszej ręki. Pozwala także na praktyczne ćwiczenie umiejętności językowych, nabytych w szkole. Dostępne są pokoje 3-4 osobowe. Posiłki serwowane są na miejscu, u rodziny (z wyjątkiem pakowanych lunchów, zabieranych do szkoły i na wycieczki). Gwarantowany codzienny dowóz do szkoły szkolnym autobusem (max 30 minut podróży). Studenci mają też co tydzień wymienianą pościel i gwarantowane sprzątanie, dostęp do Wi-Fi i możliwość prania. Brak ręczników - należy je przywieźć we własnym zakresie.
2) Hotel. Uczniowie dowożeni są codziennie na teren szkoły (autobus, podróż trwa ok. 30 min). Pokoje są 3-4 osobowe, z własnymi łazienkami – uczestnicy kwaterowani są wedle płci, podobieństwa wieku i, w miarę możliwości - międzynarodowo. Posiłki serwowane w restauracji (z wyjątkiem ciepłego obiadu, który młodzież dostaje na terenie szkoły od poniedziałku do piątku oraz pakowanego lunchu w weekend). W budynku klimatyzacja, Wi-Fi (w określonych miejscach), basen zewnętrzny. Gwarantowane ręczniki (bez plażowego), codzienne sprzątanie.
3) Akademik. Zlokalizowany na kampusie Uniwersytetu Maltańskiego. Uczniowie dowożeni są codziennie na teren szkoły (autobus, podróż trwa ok. 10 min). Na terenie akademika dostępny salon studencki, kuchnia studencka, sala telewizyjna, basen zewnętrzny. Klimatyzowane pokoje, sprzątane raz w tygodniu, są 2-3-osobowe. Łazienki współdzielone. Uczniowie otrzymują swój zestaw pościeli i ręczniki (bez plażowego), które wymieniane są co tydzień. Pralnia za drobną opłatą w budynku. Posiłki (śniadanie i obiadokolacja) serwowane na kampusie, lunch w szkole (w weekendy - pakowany lunch).

Po zajęciach lekcyjnych, uczestnikom obozu organizowany jest także czas wolny. Studenci biorą udział w wycieczkach (całodniowych lub półdniowych), chodzą na plażę czy uczestniczą w zorganizowanych zajęciach wieczornych. Przykładowe zajęcia:
- sportowe: piłka nożna, mini olimpiada, tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, kręgle
- zabawy: podchody, poszukiwanie skarbów, warsztaty teatralne, gry zespołowe
- wieczorne: karaoke, pokaz talentów, dyskoteka, barbeque na plaży
- wycieczki: plaże Malty, Valetta, Mdina, Marsaxlokk, rejs po zatoce
- wycieczki opcjonalne (za dopłatą): Gozo, Sycylia

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, diving *, fitness, handball, pool sports, snorkeling, sports tournament, volleyball, water sports, pływanie, go-karting

barbecue, boat cruises, city tour/walk, cultural activities, disco, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, international food day, live music / music nights, orientation tour, quizzes, school party, shopping, sightseeng, talent show, welcome party, foam party

Rocky Beach, Valetta Visual Show, Sicily *, Mdina, Vittoriosa, Water Park, Sandy Beach, Gozo *

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Akredytacje

FELTOM

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.