Malta - kurs języka angielskiego

Sprachcaffe
St. Julians

Malta to najbardziej wysunięte na południe Państwo Europy, położone pomiędzy Sycylią a Afryką. Ten wyspiarski kraj ma wszystko, co możesz sobie wymarzyć na czas wspaniałych wakacji językowych – zachwycający klimat i słoneczne dni przez większość roku. St. Julian’s to zaś serce Malty. Znajdują się tu najmodniejsze restauracje, bary, sklepy i liczne miejsca rozrywki – to miasto nigdy nie zasypia.

Szkoła mieści się w zacisznej części zatoki St. Julians, w rejonie Pembroke, a równocześnie w pobliżu plaż i tętniącego życiem centrum Paceville. Dzięki temu nasi kursanci mogą skorzystać z najlepszych możliwości oferowanych przez obydwa miejsca: rozrywkę znajdą bardzo blisko, jednak w nocy uczniowie przebywają w ciszy i spokoju na terenie naszego zamkniętego kampusu. Ośrodek jest bardzo obszerny, obejmujący sale lekcyjne, pokoje mieszkalne, restaurację, basen, pełen drzew i kwiatów ogród oraz boisko do siatkówki plażowej. Jest to więc idealne miejsce, aby – korzystając ze słonecznej pogody – połączyć naukę, aktywny wypoczynek oraz spędzanie czasu z innymi studentami z całego świata. Alternatywnie, uczestnicy mogą wybrać zakwaterowanie u rodzin goszczących.

Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych, stylowych salach. Z większości z nich rozpościera się wspaniały widok na bujną zieleń ogrodu. Pośrodku kompleksu mieści się też cafeteria, w której serwowane są zarówno posiłki, jak i lekkie przekąski oraz napoje. Wieczorami odbywają się tu dyskoteki, bardzo popularne zarówno wśród studentów szkoły, jak i lokalnych mieszkańców.

Wszyscy nasi lektorzy to doświadczeni native speakerzy pochodzący z Malty lub innych krajów anglojęzycznych. Dbają oni o to, aby zajęcia były dynamiczne i nastawione na komunikację. Liczne gry, odgrywanie scenek, praca w grupach sprawiają, że każdy student jest zmuszany do ciągłego używania angielskiego. Zachęcamy także naszych studentów do dalszego rozwijania umiejętności posługiwania się językiem angielskim poprzez uczestnictwo w atrakcyjnym programie pozalekcyjnym. Dla chętnych możliwe jest również wykupienie rozszerzonego pakietu aktywności (Fun Pack) lub dodatkowych warsztatów językowych (angielski biznesowy, angielski komunikacyjny, CV i rozmowy kwalifikacyjne, wystąpienia publiczne, angielski i teatr) - o ceny dodatkowych opcji pytaj bezpośrednio w Glossa).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, bilard, bowling, pool sports, volleyball, zumba, piłka nożna, pływanie

board games, city tour/walk, cultural activities, disco, film evenings, karaoke, orientation tour, school party, shopping, sightseeng, welcome party

Valetta, Sliema, Gozo, Blue Lagoon

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Akredytacje

FELTOM

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.