Woldingham - kurs języka angielskiego

Discovery Summer
Woldingham

Woldingham to piękna, bezpieczna, odizolowana od dużych ośrodków miejskich dolina w Surrey, niedaleko Oxfordu. Do Londynu jest stąd zaledwie 25 km. Nasz obóz odbywa się w jednej z tutejszych, prywatnych szkół z internatem i jest idealnym miejscem nauki oraz wakacyjnego wypoczynku dla młodszej grupy wiekowej – dzieci, które często po raz pierwszy spędzają wakacje z dala od rodziny.

Ośrodek usytuowany jest w wyjątkowym miejscu, wśród rozległych terenów zielonych i oferuje wyjątkowe zaplecze do nauki. Uczniowie mają do dyspozycji m.in. centrum sztuki, salę do gotowania, imponujące audytorium, w którym odbywają się pokazy filmowe, centrum sportowe, krytą pływalnię oraz korty tenisowe, a także plac zabaw czy boiska sportowe. Oczywiście jest tu również budynek szkolny z salami lekcyjnymi, pracownią komputerową, a także sale do wypoczynku i stołówka. Budynek rezydencji, w której kwaterowani są studenci, dysponuje pokojami 1- oraz 2-4 osobowymi, które są wyposażone w wysokim standardzie.

Program dnia jest tak przygotowany, aby łączył w sobie systematyczną naukę angielskiego z dobrą zabawą oraz aktywnym wykorzystaniem czasu wolnego. Codzienne zajęcia językowe zostały przygotowane w oparciu o najnowsze metody pracy ze wskazaną grupą wiekową. Rozwijają one słownictwo i umiejętność praktycznego wykorzystania angielskiego w komunikacji językowej. W ramach zajęć pozalekcyjnych dzieci mają wiele okazji do spotkań z dziećmi angielskimi, które także uczestniczą w obozie - tym samym mogą ćwiczyć język w naturalnych, codziennych sytuacjach.

Oprócz zajęć lekcyjnych, oferowane są i inne zajęcia dla młodzieży. Uczniowie uczą się tańca (samba), muzyki (gra na bębnach), uczestniczą w warsztatach artystycznych (plastyczne, teatralne, filmowe) oraz aktywnościach sportowych (piłka nożna, siatkówka, softball, tenis, pływanie), a także integrujących (np. dyskoteka). W każdym tygodniu organizowane są wycieczki do okolicznych miast i atrakcji turystycznych (np. Londyn, Zamek Leeds, Warner Bros Studios i inne). Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych treningów sportowych: jazdy konnej i tenisa ziemnego.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

archery, badminton, basketball, cricket, dodgeball, fitness, gymnastics, handball, horse riding *, sports tournament, table tennis, tennis *, volleyball

art and craft workshops, board games, cinema afternoon/evening, city tour/walk, cooking lessons, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, drama workshops, film evenings, film workshops, football matches, games nights, guided city tours, guided walks, international evenings, joga, museum visits, music workshops, quizzes, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops, walking tour

Londyn, Warner Bros Studios (Harry Potter), Chessington World of Adventures, Kew Gardens, Leeds Castle

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Akredytacje

British CouncilEnglishUKQuality  English

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.