Wielka Brytania - kurs języka angielskiego

Bede's Summer School
Eastbourne

Eastbourne to leżące nadbrzeżne miasto Wielkiej Brytanii. To spokojna i bezpieczna miejscowość, stanowiąca doskonały wybór dla najmłodszych uczniów. Nasz kampus zlokalizowany jest w odległości krótkiego spaceru od plaży. To kompaktowy ośrodek, istniejący od 1895 roku, który dzięki swej lokalizacji, niewielkim rozmiarom i rodzinnej atmosferze, a także specjalnie dobranemu programowi zajęć i aktywności pozalekcyjnych sprawia, że pobyt tutaj istotnie jest wspaniałym wypoczynkiem.

Ośrodek, w którym odbywa się obóz, jest świetnie wyposażony. Ma własną halę sportową, kryty basen, studio taneczne, boiska sportowe, a także sale artystyczne, salę teatralną czy pracownię komputerową. Nasi uczniowie kwaterowani są na terenie ośrodka, w pokojach wieloosobowych (4-8 łóżek). Dzięki temu szybciej się integrują i mają możliwość ćwiczenia języka również poza salą lekcyjną. Łazienki są dzielone, na korytarzu. Posiłki zaś serwowane są w szkolnej stołówce (spełniamy wszystkie wymagania żywieniowe).

Program obozu zawiera w sobie lekcje angielskiego, jak i szereg różnorodnych aktywności na kampusie i poza nim. Uczniowie biorą udział w zajęciach sportowych, warsztatach artystycznych, grach i zabawach integracyjnych, a także wycieczkach i wydarzeniach kulturalnych. W każdą środę odbywa się wycieczka półdniowa, a w weekendy - całodniowa (np. do Brighton Czy Londynu). Dodatkowo, możliwe jest wykupienie pakietów dodatkowych aktywności - to opcja szczególnie dla tych, którzy mają już konkretne zainteresowania i umiejętności, które chcą rozwijać. Tutaj do wyboru m.in. pieczenie i dekorowanie, film i animacja, opieka nad zwierzętami, jazda konna, tenis (niektóre opcje dostępne tylko w konkretnych datach obozowych, o szczegóły pytaj w Glossa).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

baseball, basketball, beach games, climbing, dodgeball, gymnastics, handball, horse riding *, pool sports, sports tournament, tennis *, volleyball, balet *

art and craft workshops, board games, city tour/walk, cooking lessons, country walk/trekking, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, drama workshops *, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, karaoke, quizzes, shopping, sightseeng, talent show, theme workshops, opieka nad zwierzętami *

Londyn, Brighton, Animal Farm, Eastbourne, Hastings, Westminster Abbey, Country Park, Pottery Painting, Trampolining

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Akredytacje

British CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.