Francja fantastyczna lokalizacja do nauki francuskiego

Centre International d'Antibes
Hyeres

Położone na Lazurowym Wybrzeżu Hyeres to raj dla osób kochających wypoczynek nad morzem. W zależności od upodobań można odpoczywać na wspaniałych plażach lub tez znaleźć zaciszną zatoczkę do popływania bądź otwarte morze do uprawiania windsurfingu.
Jest to także jeden z najważniejszych ośrodków żeglarskich w południowej Francji i tym samym idealne miejsce na kurs francuskiego połączony z nauką lub doskonaleniem umiejętności żeglarskich.
Zajęcia odbywają się w kampusie La Navarre otoczonym winnicami i wspaniałą śródziemnomorską roślinnością. Spokojne otoczenie, nieco na uboczu od głównych ośrodków turystycznych, zapewnia bezpieczeństwo i doskonałe warunki do wakacyjnego wypoczynku. Zajęcia językowe prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów posiadających przygotowanie i doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Są to osoby pełne zapału i zaangażowania, mające doskonały kontakt z tą grupą wiekową. Program pozalekcyjny jest nie tylko czasem wypoczynku i zwiedzania, lecz również ma na celu ćwiczenie i poszerzanie umiejętności językowych przy okazji gier, zabaw i wycieczek. Jest to także doskonała okazja do poznania ludzi z całego świata i zawiązania przyjaźni na długie lata.

 

choose course option:

Akredytacje

EQUALSFLE Quality Label (French Ministry of Education label to schools teaching French)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.