Wielka Brytania - kurs języka angielskiego

St. Giles International
Oxford

Nasz obóz odbywa się na pięknym, zielonym i nowoczesnym kampusie Oxford Brookes University. To jeden z wiodących kampusów uniwersyteckich, oferujący wysoki standard zakwaterowania, wypoczynku i miejsca do nauki. Wszystkie budynki, z których korzystamy (sale lekcyjne, rezydencja, stołówka, zaplecze rekreacyjne, w tym boiska do piłki nożnej, tenisa czy sala gimnastyczna) zlokalizowane są w spacerowej odległości od siebie (15-20 min max), a od centrum miasta dzieli nas 15-minutowa podróż autobusem (ok. 30 min pieszo).

Nasi studenci kwaterowani są w rezydencjach uniwersyteckich. Oferowane są tu pokoje 1-osobowe, standardowo z łazienkami współdzielonymi (jedna łazienka na 3 pokoje). W budynkach dostępne są przestrzenie wspólne, pralnia na monety, Wi-Fi, maszyny z przekąskami i napojami. Pełne wyżywienie serwowane w tutejszej stołówce studenckiej (w trakcie wycieczek całodziennych zamiast lunchu na miejscu - pakowany lunch lub voucher na posiłek). Rezydencje znajdują się w bliskich odległościach do kampusu uniwersyteckiego (max. 20 min autobusem; w przypadku konieczności dojazdu autobusem, pokrywamy koszty biletów autobusowych).

Oferujemy nie tylko typowe zajęcia lekcyjne (gwarantowane 20 lekcji językowych tygodniowo), ale również możliwość uczestnictwa w dodatkowych zajęciach językowych, obejmujących taką tematykę jak: University Studies Taster, Exam Skills lub Performing Arts (każda z opcji to dodatkowych 5 lekcji językowych w tygodniu; są one dostępne bezpłatnie, jeżeli zbierze się odpowiednia liczba chętnych do uczestnictwa).

Oprócz zajęć lekcyjnych w każdym tygodniu gwarantowane dwie wycieczki całodzienne (m.in. Londyn, Stratford Upon Avon, Bath) i trzy wycieczki półdniowe (m.in. wycieczki do lokalnych muzeów, punting po rzece, wizyty po uniwersytetach itp.). Młodzież uczestniczy także w bogatym programie dodatkowym popołudniami i wieczorami - przykładowe aktywności to np. wieczory filmowe, pokaz talentów, karaoke, dyskoteka, quizzy, zabawy terenowe i integracyjne.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, dodgeball, sports tournament, tennis, volleyball, piłka nożna

city tour/walk, cultural activities, disco, drama workshops, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, karaoke, punting, sightseeng, talent show, theme workshops

London, Bath, Stafford Upon Avon

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.