Curaçao - kurs języka angielskiego

Europass Florence
Curaçao

COURSE DESCRIPTION:
In this 30 hours course, the participant acquired crucial knowledge about positive communication, both with themselves and with their students, in order to enhance positive thinking and reduce negative self-talk, among others. They also reflected on the influence of the surrounding environment and how it can convert negative communication into a positive relationship, which ensures long-lasting retention of knowledge.

SAMPLE PROGRAMME:
1) Monday - Course introduction and positive education
2) Tuesday – Importance of positive psychology
3) Wednesday – Positive communication
4) Thursday – Positivity: from dream to reality
5) Friday – Design thinking

SATURDAY – Course closure and cultural activities

INNE INFORMACJE:
- Kurs skierowany jest głównie do uczestników programu Erasmus+.
- W cenie kursu zawarte zazwyczaj dwie aktywności kulturalne, w tym wycieczka całodniowa w trakcie weekendu (zazwyczaj sobota).
- Certyfikat: Aby otrzymać certyfikat po kursie, wymagane jest minimum 80% obecności na zajęciach.
- Harmonogram i rozkład zajęć: To szkoła ustala plan zajęć. Zajęcia odbywają standardowo od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:00 lub 14:00-19:00.
- Program kursu: Powyżej przedstawiony przykładowy program zajęć jest orientacyjny i może różnić się w zależności od trenera, który będzie go przeprowadzał, jak również od sugestii i próśb uczestników co do treści, które chcieliby uwzględnić w trakcie kursu. Dokładny plan zajęć wraz z harmonogramem przesyłany jest do uczestników na około tydzień-dwa przed kursem. Mail wysyłany jest przez nauczyciela prowadzącego zajęcia.

W przypadku chęci zapoznania się z bardziej szczegółowym programem kursu, prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielami Glossa.

choose course option:

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.