język angielski w Wielkiej Brytanii

Language Studies International
Londyn

Nasza placówka znajduje się w centrum Hampstead, zielonych i bogatych przedmieściach Londynu (ok. 20 min podróży do Oxfrod Street i centrum). Szkoła zlokalizowana jest w pięknej mieszkalnej dzielnicy, przy cichej, spokojnej i bezpiecznej ulicy. Zajmujemy pięknie odnowiony, tradycyjny budynek, przystosowany na potrzeby szkoły językowej. Oprócz sal lekcyjnych znajduje się tutaj także przestronny ogród, stoły do ping-ponga czy salka studencka. W całym budynku Wi-Fi.

W naszym programie dziennym dla młodzieży (12-17 lat) oferujemy same zajęcia językowe dla młodzieży lub zajęcia z programem aktywności popołudniowych i wycieczek, dając możliwość młodzieży, by spędzała czas ze swoimi opiekunami/rodzicami po zajęciach. W szkole regularnie odbywają się również zajęcia dla dorosłych - to również okazja do tego, by uczyć się angielskiego rodzinnie (rodzice i dzieci mogą uczyć się w tym samym miejscu).

Program językowy obejmuje 20 godzin lekcyjnych w tygodniu. Zajęcia odbywają się zazwyczaj w godzinach 9:30-13:15. W przypadku zamówienia kursu z popołudniowymi aktywnościami, w cenie jest dodatkowo:
- codzienny lunch od poniedziałku do piątku (po zajęciach lekcyjnych)
- pakiet aktywności popołudniowych (zajęcia sportowe, wizyty w muzeach, wyjście do teatru, wycieczka zakupowa itp.); aktywności w godzinach między 13:45-16:30 lub 17:00
- wycieczka w weekend (np. Hampton Cour Palace, Greenwich)

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

dodgeball, handball, sport in park, sports tournament, table tennis, volleyball, piłka nożna

city tour/walk, cultural activities, football matches, guided city tours, guided walks, museum visits, orientation tour, shopping, sightseeng, theatre or cinema visit

National Gallery, West End Musical, Madame Tussauds, Covent Garden, Greenwich, Hampton Cout Palace

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.