kursy języka angielskiego na Malcie - Swieqi

Link School of English
Swieqi

Skupiając się na 4 podstawowych umiejętnościach językowych (czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie), nasz kurs języka angielskiego ogólnego pozwala studentom na naukę języka w miłych, wspierających się grupach. Nasze zajęcia gwarantują naukę w niewielkich grupach i używanie w trakcie różnorodnych technik, od pracy w grupach, w parach czy indywidualnie. Używamy także wielu materiałów i zachęcamy do aktywności.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, na różnych poziomach zaawansowania. Oprócz 4 podstawowych umiejętności językowych, skupiamy się także na wymowie, rozwoju słownictwa, poprawności gramatycznej i użytkowaniu języka angielskiego kolokwialnego. Ten kurs ma na celu poprawę zdolności do komunikowania się w sposób efektywny w języku angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Studenci mają zapewnione: podręczniki, certyfikat po zakończeniu kursu, kartę studencką ze zniżkami, broszurę informacyjną szkoły, mapę Malty.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

adventure sports *, basketball, beach games, beach volleyball, bilard, bowling *, diving *, golf *, horse riding *, kitesurfing *, surfing *, table tennis, tennis *, water sports *, windsurfing *, pływanie

boat cruises *, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, conversation practice, country walk/trekking, cultural activities, extra grammar lessons, film evenings, film workshops, guided city tours *, guided museum tours *, international evenings, jeep safari *, lectures on various topics, literature workshops, orientation tour, pub and restaurant evenings, sightseeng

Mdina *, Gozo *, Sicily *, Marsaxlokk *, Rabat *, Valetta, Gardens of Malta, The Three Cities *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.