język angielski na Malcie

International House Malta
St. Julians

Kursy angielskiego ogólnego są skonstruowane tak, aby dać ci pewność w komunikowaniu się i kompetencje językowe w codziennych sytuacjach. To doskonały wybór, jeżeli chcesz się uczyć angielskiego na Malcie, łącząc swój kurs językowy z relaksującymi wakacjami na tej pięknej wyspie.

Na swoich lekcjach będziesz się uczyć umiejętności konwersacji i struktur gramatycznych, które pozwolą Ci na efektywną komunikację. Na kursie poruszana jest szeroka gama tematów, w tym również współczesny język kolokwialny. Staramy się, by kurs prowadzony był w przyjaznej atmosferze, jednocześnie mając na celu to, byś jak najszybciej zobaczył wyniki swojej nauki. Nasz kurs jest nastawiony na komunikację, jednocześnie dając podstawy we wszystkich podstawowych umiejętnościach językowych, takich jak: gramatyka, słownictwo, mówienie, słuchanie, pisanie, odgrywanie ról, wypowiedzi formalne i nieformalne, akcentowanie i poprawna wymowa.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

bowling *, diving *, extreme sports *, horse riding *, surfing *, water sports *

boat cruises *, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, country walk/trekking *, guided city tours *, hiking tours - wspinaczka górska *, international evenings, pub and restaurant evenings, wine tasting *

Marsaxlokk *, Blue Grotto *, Gozo and Comino *, Blue Lagoon *, Three Cities *, Ggantija Temples *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.