język angielski w Wielkiej Brytanii

St. Giles International
Londyn

Nasze centrum zlokalizowane jest na University College London (UCL) i University of Westminster. Oba ośrodki są doskonale zlokalizowane – w samym centrum stolicy. To najlepsze miejsce do nauki dla samodzielnych studentów, chcących doświadczyć bardziej niezależnego, studenckiego życia – wciąż jednak pod kontrolą przypisanych opiekunów. Sale lekcyjne znajdują się na University of Westminster, w odległości krótkiego spaceru od rezydencji mieszkalnej uczelni UCL, w rejonie modnego Fitzrovia. Rezydencja oferuje pokoje 1-osobowe z łazienkami współdzielonymi na korytarzach. Jest dostęp do Internetu. W rezydencji jest także stołówka, gdzie serwowane są posiłki, a także dostęp do udogodnień sportowych i wypoczynku. Należy pamiętać, że rezydencja studencka odnajmowana jest na okres trwania obozu od uczelni - pokoje są w podstawowym standardzie wyposażenia (łóżko, miejsce na rzeczy, biurko z krzesłem); brak klimatyzacji w pokojach.

Kampus oferuje doskonałe zaplecze naukowe i liczne udogodnienia rekreacyjne. Wszystko to, w połączeniu z ekscytującym programem zajęć dodatkowych powoduje, że uczestnicy obozu mogą doświadczyć wszystkiego, co Londyn ma w sobie najlepsze. Aktywności obejmują m.in. dyskotekę, wieczory filmowe, karaoke, pokaz talentów, kręgle, a także wycieczki i wizyty do największych atrakcji miasta, takich jak London Eye, Tower of London czy rejs po Tamizie. W każdym tygodniu pobytu gwarantowane: 2 wycieczki całodniowe i dwie wycieczki półdniowe.

Oprócz standardowego obozu oferujemy alternatywną opcję zajęć językowych/obozu - Angielski dla Coderów. Ponadto uczniowie mogą uczestniczyć nie tylko w standardowych zajęciach lekcyjnych (gwarantowane 20 lekcji językowych tygodniowo), ale również w dodatkowych zajęciach językowych, obejmujących taką tematykę jak: University Studies Taster, Exam Skills lub Performing Arts (każda z opcji to dodatkowych 5 lekcji językowych w tygodniu; są one dostępne bezpłatnie, jeżeli zbierze się odpowiednia liczba chętnych do uczestnictwa).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, dodgeball, handball, sports tournament, volleyball

art and craft workshops, boat cruises, city tour/walk, cultural activities, disco, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, karaoke, museum visits, quizzes, school party, shopping, sightseeng, theme workshops

Shakespeare's Globe Theatre, Notting Hill, Madame Tussauds, London Zoo, The Sherlock Holmes Museum, Sealife Centre, The British Museum, Oxford, Brighton, Bath & Stonehenge, Cambridge

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.