Berlin - kurs języka niemieckiego

GLS Sprachenzentrum
Berlin

Wybierz się na wakacje językowe do Berlina! To doskonałe miejsce do nauki - miasto jest kosmopolityczne i międzynarodowe, oferuje szeroką gamę atrakcji historycznych, kulturalnych czy sportowych. Każdy znajdzie tu coś interesującego. Przebywając tutaj, doświadczysz nie tylko pełnego zanurzenia w języku, ale również zapoznasz się z kulturowym i historycznym dziedzictwem kraju.

Nasz obóz odbywa się blisko centrum miasta, na kampusie jednego z berlińskich stowarzyszeń młodzieżowych, którego budynki znajdują się w bezpośredniej bliskości Stadionu Olimpijskiego w Berlinie. Ośrodek ma w swoim kompleksie m.in. budynek szkolny, własną kafeterię z tarasem (gdzie serwujemy posiłki), liczne boiska sportowe oraz salę gimnastyczną. Na tym terenie znajdują się również akademiki studenckie, gdzie kwaterowani są uczestnicy obozu - dostępne pokoje 2-3-osobowe, z własnymi łazienkami. Ponieważ w trakcie obozu często podróżujemy do miasta, uczestnicy po przyjeździe muszą wykupić bilet na komunikację miejską (80-100 EUR, w zależności od długości pobytu).

Jeżeli szukasz obozu w Berlinie z intensywnym kursem niemieckiego, znajdziesz go tutaj! Oferujemy 4 lub 5 lekcji językowych dziennie. Nie znaczy to, że będziesz się skupiał wyłącznie na nauce - będziesz miał okazję przebywać z ludźmi z całego świata i brać wraz z nimi udział w bogatym programie dodatkowym. Organizujemy co najmniej dwie aktywności popołudniowe na kampusie lub poza nim (zwiedzanie miasta np. Potsdamer Platz, Mur Berliński, muzea), a także gwarantujemy jedną wycieczkę całodniową w weekend (w każdym tygodniu) do takich miejsc jak: Poczdam, berlińskie Zoo czy Zamek Sanssouci.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic, badminton, basketball, cycling, dodgeball, fitness, gymnastics, handball, sports tournament, volleyball, piłka nożna, pływanie

art and craft workshops, boat cruises, cinema afternoon/evening, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, karaoke, museum visits, music workshops, orientation tour, quizzes, school party, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theatre or cinema visit, theme workshops

Berlin, Postdam, Sanssouci Castle, Checkpoint Charly Museum, Berlin Wall, Berlin Tiergarten

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Akredytacje

ALTO (Association of Language TravelOrganisations)EQUALSIALC (International Association of Language Centres)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.