język angielski w Irlandii

Twin English Centre (Alpha College)
Dublin

Dublin to biznesowa, sportowa, literacka i kulturowa stolica Irlandii; to tętniące życiem, nowoczesne, kosmopolityczne miasto, szczycące się swoją gościnnością. Oferuje szeroką gamę galerii sztuki, muzeów, hal koncertowych, teatrów, kin, parków i ogrodów. Liczące ponad milion mieszkańców, miasto wciąż jest stosunkowo niewielkie, jak na stolicę, ale sprawia to, że łatwo się tutaj poruszać i poczuć swojsko. Obszary poza miastem również urzekają i proponują dodatkowe atrakcje - szeroką gamę pól golfowych czy obiektów do jazdy konnej oraz liczne szlaki spacerowe i górskie.

Nasz obóz odbywa się w obiektach King's Hospital College (całoroczna szkoła z internatem), tuż przy głównej drodze dojazdowej do Dublina (dojazd do centrum zajmuje 20 minut). Ośrodek zajmuje ponad 40 hektarów zalesionego terenu tuż przy brzegach rzeki Liffey. Lokalizacja jest bardzo cicha, spokojna i bezpieczna. W pobliżu znajduje się duże centrum handlowe, do którego nasi studenci czasem, pod opieką, udają się na zakupy.

Ośrodek jest nowoczesny i dobrze wyposażony. Posiada jasne sale lekcyjne, liczne pokoje rekreacyjne, sale wspólne, salę komputerową, stołówkę, salę teatralną oraz obiekty sportowe (m.in. salę gimnastyczną, korty tenisowe, boisko do rugby, piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz kryty basen). Teren jest zielony i chroniony, z dostępem do Wi-Fi (nie w pokojach). Do dyspozycji uczestników jest także niewielki sklep z przekąskami i napojami.

Studenci kwaterowani są na terenie kampusu, w tutejszej rezydencji. Zapewnia ona pokoje wieloosobowe z łazienkami en-suite. Dziewczęta i chłopcy kwaterowani oddzielnie. Pokoje są jasne i przestronne, z widokiem na tereny szkolne lub wewnętrzny dziedziniec. Studenci mają własne, zamykane na zamek szafki. W rezydencji można dokonać prania (raz w tygodniu). Łazienki i pokoje sprzątane są codziennie. Zapewniona pościel (bez ręczników). Posiłki serwowane na kampusie (możliwość spełnienia specjalnych potrzeb żywieniowych, zazwyczaj za niewielką dopłatą), przygotowywane przez profesjonalną firmę cateringową.

Oprócz zajęć językowych, organizowane są zajęcia dodatkowe - sportowe (pływanie, gry i turnieje sportowe), integracyjne (dyskoteki, pokaz talentów, karaoke), artystyczne (taniec irlandzki, zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne) i inne. Organizowane są również wycieczki poza kampus do różnych interesujących miejsc w Dublinie i okolicy. Możliwe są dodatkowe wyjścia poza kampus (pod opieką i za dodatkową opłatą) np. do kina czy na kręgle. W pakiecie platinium 2-tygodniowym gwarantowane: min. 4 wycieczki całodzienne i 4 wycieczki półdniowe; w cenie wszystkie wejściówki.

UWAGA - PRZYJAZD WE WTOREK, WYJAZD W PONIEDZIAŁEK!

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic, archery *, badminton, basketball, bowling *, dodgeball, handball, pool sports, rugby, sports tournament, tennis, volleyball, piłka nożna, pływanie, szermierka *

art and craft workshops, board games, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, drama workshops, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, karaoke, music workshops, orientation tour, school party, shopping, sightseeng, talent show, theme workshops, walking tour, hiking tours

Mallahide, Lullymore, Glendalough, Causey Farm

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Akredytacje

EQUALSIALC (International Association of Language Centres)M.E.I (Marketing English in Ireland)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.