kursy języka angielskiego w Irlandii - Dublin

IELTS Preparation Course – CED-E2
Centre of English Studies

IELTS (International English Language Testing System) to najbardziej znany test językowy w Europie, wymagany przy aplikacjach na większość uniwersytetów anglojęzycznych. Sprawdza wszystkie cztery umiejętności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie. IELTS to bezpieczny, uznawany i solidny test rzeczywistych zdolności do komunikowania się w jezyku angielskim w edukacji, imigracji i do celów zawodowych. Wymagany jest do aplikacji na studia magistersie w takich krajach jak Irlandia, Wielka Brytania czy Kanada.

Aby uczestniczyć w kursie, musisz mieć poziom znajomości języka co najmniej B1. Jeżeli na naszym teście wstępnym osiągniesz niższy wynik, zostaniesz przypisany do kursu ogólnego. Będziemy monitorować Twoje postępny i w stosownym czasie damy Ci znać, że możesz przygotowywać się do tego egzaminu. W naszym centrum możesz do tego egzaminu podejść w szkole. Jeżeli jednak wolisz zdawać go we własnym kraju, doradzimy kiedy i gdzie możesz do niego podejść.

W placówce polecamy nasz kurs przygotowawczy do IELTS. To kurs intensywny, który przygotowuje do tego egzaminu. Skupia się na poprawie angielskiego u studenta,ale w szczególności na rozwoju technik egzaminacyjnych. Jesteśmy największym centrum testowym IELTS w rejonie, a nasi nauczyciele mają doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do tego egzaminu w krótkim czasie.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, bilard *, bowling *, cycling *, fitness *, ice scating *, sport in park, sports tournament, volleyball, piłka nożna

art and craft workshops, barbecue, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, concerts *, cooking lessons, cultural activities, cultural events and festivals, dance lessons/workshops *, dinner in a typical restaurant *, football matches, guided city tours *, guided museum tours *, international evenings, karaoke *, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, sightseeng, theme workshops, walking tour

Howth *, Kilkenny *, Powerscourt *, Glendalough *

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

ACELS (Accreditation and Coordination of English Language Services)ALTO (Association of Language TravelOrganisations)EQUALSEnglishUKIALC (International Association of Language Centres)M.E.I (Marketing English in Ireland)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.