poznawanie języka japońskiego w Japonii - Fukuokashi

Japoński Ogólny – GEN-G
Genki

Nie zajdziesz daleko w Japonii bez znajomości języka japońskiego. Jednakże używając specjalnych technik, rozwiniętych przez naszych nauczycieli, zobaczysz jak łatwo uczyć się jest tego języka i jak szybko nabierzesz płynności w jego używainu!

Nasz kurs ogólny (20 lekcji/tydz.) używa interesujących i współczesnych materiałów w połączeniu z różnymi aktywnościami - wszystkie używane metody skupiają się na poprawie umiejętności mówienia po japońsku i daniu Ci pewność siebie do adaptowania się do nowych sytuacji tak, by w przyszłości rozumieć wszystko bez pomocy nauczyciela. Kursy odbywają się w małych grupach, zarówno w sali lekcyjnej, jak i poza nią. Pokazujemy Ci wszystkie podstawoe techniki komunikacyje w formie usystematyzowanych lekcji, a następnie staramy się, byś używał ich w realnych, życiowych sytuacjach.

Dla bardziej zaawansowanych (poziom min. średniozaawansowany), oferujemy możliwość uczestnictwa w dodatkowych, tematycznych zajęciach (modułach), które można swobodnie ze sobą łączyć w trakcie pobytu:
a) Conversation
- Skupienie na interesujących aspektach języka japońskiego konwersacyjnego, m.in. slangu, dialektach, języku specjalistycznym (np. medyczny, techniczny, biznesowy);
- pakiet 5 zajęć/tydz.
b) Traditional Culture
- Jesteś zainteresowany tradycyjną kulturą japońską? Ten moduł oferuje Ci możliwość poszerzenia wiedzy o wspaniałej kulturze Japonii, sięgającej tysiecy lat wstecz. W ich trakcie nie tylko będziesz uczyć się języka, ale będziesz mógł spotkać i innych Japończyków, biorących udział w proponowanych aktywnościach. Przykładowe aktywności: nauka noszenia kimono, medytacja Zazen, gra na bębnach Taiko, origami, sztuka parzenia herbaty itp.
- 6 godzin zajęć, odbywające się w Soboty; możliwość zamówienia modułu na max. 4 tygodnie (zajęcia powtarzają się w systemie comiesięcznym)
c) Pop Culture
- Ten moduł jest dla tych, którzy naprawdę głęboko chcą zrozumieć dzisiejszą Japonię i doświadczyć najbardziej zabawnych, interesujących, a czasem dziwnych aspektów współczesnej kultury tego kraju. W trakcie zajęć nauczysz się rozumieć konkretne aspekty kultury popularnej i będziesz miał okazję wziąć udział w aktywnościach z nią związanych. Przykładowe aktywności: nauka rysowania mangi, kafejki typu "Kawaii"/"Maid Cafe", nauka gotowania japońskich potraw
- 6 godzin zajęć, odbywające się w Soboty; możliwość zamówienia modułu na max. 4 tygodnie (zajęcia powtarzają się w systemie comiesięcznym)

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

art and craft workshops *, city tour/walk, conversation practice *, cooking lessons *, cultural activities, disco, film evenings, games nights, guided walks, international evenings, karaoke *, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, school party, sightseeng, theme workshops *, parties

Fukuoka Tower *, Nagasaki *, Dazaifu Tenmangu Shrine, Kyūshū National Museum *, Nanzoin Temple, Aso-san

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

ALTO (Association of Language TravelOrganisations)IALC (International Association of Language Centres)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.