Francja fantastyczna lokalizacja do nauki francuskiego

francuski classic – CIA-Y3
Centre International d'Antibes

Położone na Lazurowym Wybrzeżu Hyeres to raj dla osób kochających wypoczynek nad morzem. W zależności od upodobań można odpoczywać na wspaniałych plażach lub tez znaleźć zaciszną zatoczkę do popływania bądź otwarte morze do uprawiania windsurfingu.
Jest to także jeden z najważniejszych ośrodków żeglarskich w południowej Francji i tym samym idealne miejsce na kurs francuskiego połączony z nauką lub doskonaleniem umiejętności żeglarskich.
Zajęcia odbywają się w kampusie La Navarre otoczonym winnicami i wspaniałą śródziemnomorską roślinnością. Spokojne otoczenie, nieco na uboczu od głównych ośrodków turystycznych, zapewnia bezpieczeństwo i doskonałe warunki do wakacyjnego wypoczynku. Zajęcia językowe prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów posiadających przygotowanie i doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Są to osoby pełne zapału i zaangażowania, mające doskonały kontakt z tą grupą wiekową. Program pozalekcyjny jest nie tylko czasem wypoczynku i zwiedzania, lecz również ma na celu ćwiczenie i poszerzanie umiejętności językowych przy okazji gier, zabaw i wycieczek. Jest to także doskonała okazja do poznania ludzi z całego świata i zawiązania przyjaźni na długie lata.

 

Akredytacje

EQUALSFLE Quality Label (French Ministry of Education label to schools teaching French)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.