język francuski we Francjii

DELF – CIA-E
Centre International d'Antibes

Ten kurs jest dedykowany wszystkim studentom, na poziomach już od podstawowego, którzy przygotowują się do egzaminu DELF (Diplôme d’Etudes en Langue Française) - oficjalnego dyplomu, potwierdzającego znajomość języka na poziomach A1, B1 i B2. Kurs pozwala na naukę gramatyki, umiejętności komunikacyjnych i metodologii wymaganej przy egzaminie na danym poziomie zaawansowania. Zajęcia w klasach przygotowujących się do egzaminu DELF są otwarte dla osób nie przygotowujących się do tego egzaminu, jednakże kursanci DELF regularnie ćwiczą na dokumentach egzaminacyjnych; mają także oddzielny zeszyt ćwiczeń, regularnie sprawdzany przez swoich nauczycieli.

Kurs zakłada 30 godzin lekcyjnych tygodniowo: 20 godzin zajęć języka ogólnego francuskiego + 10 godzin skupiających się na przygotowaniu do egzaminu.

Egzamin DELF odbywa się w ciągu maksymalnie 3 dni ostatniego tygodnia kursu przygotowawczego. W ciągu reszty tygodnia studenci mają normalnie swoje zajęcia. Podejście do egzaminu wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty za egzamin - płatny w szkole, ale przekazywany w całości do francuskiej administracji.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, bilard *, extreme sports *, horse riding *, volleyball, water sports *, pływanie

barbecue, boat cruises *, cheese & wine tasting *, cheese tasting, city tour/walk, cooking lessons *, cultural activities, guided city tours *, international evenings, international food day, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, sightseeng

St. Paul de Vence *, Côte d'Azur *, St. Tropez *, Grasse *, Eze et La villa Rothschild *, Cannes *, Archeological Museum *, Picasso Museum *

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

CSN (Centrala Studiemedelsnamnden Sweden)EQUALSFLE Quality Label (French Ministry of Education label to schools teaching French)SOUFFLE (Professional consortium of FFL providers)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.