poznawaj język angielski na kursie w USA

Boston – SC-Y4
Sprachcaffe

Boston jest jednym z najstarszych miast USA. Został założony w 1630 roku i jego architektura wciąż odzwierciedla historyczne, irlandzkie korzenie miasta. To miejsce, w którym drapacze chmur stoją obok ponad 400-letnich kościołów, przez co wielu osobom przypomina ono typowe miasto europejskie. Boston jest znany jako "Ateny Ameryki" - to ze względu na ponad 100 uczelni i uniwersytetów, znajdujących się w tym mieście. Część studentów z Ameryki i z innych części świata przyjeżdża specjalnie tutaj, żeby kontynuować naukę. Te wyjątkowe, zdolne, młode umysły tworzą wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę miasta. Boston jest również doskonałym miastem na zakupowe szaleństwo, zwiedzanie czy smakowanie lokalnych potraw.

Nasza szkoła jest zlokalizowana w pobliżu centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się duża księgarnia i pub muzyczny - są to jedne z ulubionych miejsc uczniów do relaksu i spotkań towarzyskich. W odległości krótkiego spaceru znajdują się liczne zabytki Bostonu, jak na przykład Old South Meeting House. W okolicy jest wiele klimatycznych restauracji, kawiarni i sklepów popularnych wśród kursantów - szczególnie po zajęciach. Lekcje odbywają się w małych grupach, po maksymalnie 15 osób i prowadzone są przez wykwalifikowanych native speakerów. Na czas trwania kursu szkoła, zapewnia wszystkie materiały edukacyjne.

W trakcie obozu studenci zakwaterowani są w akademikach jednego z tutejszych collegów. Oferuje pokoje kilkuosobowe. Budynek znajduje się w odległości ok. 60 minut komunikacją miejską od szkoły. Razem z zakwaterowaniem zapewniamy pełne wyżywienie: śniadanie i obiad, które otrzymasz w miejscu zakwaterowania oraz smaczny lunch w formie suchego prowiantu, który będziesz mógł zjeść po lekcjach angielskiego razem z innymi uczniami.

W trakcie obozu organizujemy młodzieży również czas wolny. Często wychodzimy na miasto, aby lepiej poznać tutejszą okolicę i mieszkańców. Studenci mogą w ten sposób zobaczyć m.in. Chinatown czy odwiedzić Harvard, a także odwiedzić tutejsze Zoo lub Obserwatorium wielorybów. ale także wypocząć na pikniku w parku lub podczas rejsu statkiem, a także rywalizować w trakcie zajęć sportowych (kajaki, piłka nożna, fitness, zumba). W weekend organizujemy ekscytujące, całodniowe wycieczki - miejscami wartymi odwiedzenia są niewątpliwie: Bunker Hill, USS Constitution, Fenway Park, Copley Square czy Black Bay District. Istnieje także możliwość wykupienia pakietu dodatkowych animacji (Fun Pack).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, bowling, handball, sport in park, sports tournament, volleyball, piłka nożna

barbecue, boat cruises, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, museum visits, orientation tour, shopping, sightseeng, welcome party

Chinatown, Boston Freedom Trail-, Harvard, USS Constitution, Bunker Hill, New England Zoo *, Skywalk Observatory *, New England Aquarium *, Boston Duck Tour *

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Akredytacje

ACCET (Accrediting Council for Continuing Education & Training)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.