Eastbourne - kurs języka angielskiego

Eastbourne – SC-Y2
Sprachcaffe

Spokojne, nadmorskie miasteczko Eastbourne, jest pieszczotliwie nazywane przez mieszkańców "Sunshine Coast" - i to nie przypadek! Eastbourne jest jednym z najbardziej słonecznych miast w Anglii. Otaczające je wzgórza sprawiają, że panuje tam przyjemnie łagodny klimat, przyciągający wielu turystów. W tym popularnym, nadmorskim kurorcie znajduje się siedmiokilometrowa promenada, tętniąca życiem i letnią atmosferą. Eastbourne leży nad kanałem La Manche, w hrabstwie East Sussex, w odległości tylko kilku godzin drogi od Londynu. Miasto jest wyjątkowo lubiane przez młodych ludzi dzięki licznym centrom handlowym, pubom, dyskotekom i kawiarniom. Również okolice Eastbourne oferują wiele atrakcji, z których warto skorzystać podczas pobytu tutaj - imponujące klify kredowe, stolica Anglii i wiele innych atrakcji.

Nasza szkoła językowa w Eastbourne jest idealnym miejscem do nauki języka angielskiego: nowocześnie wyposażony budynek znajduje się w centrum miasta. Dzięki takiemu położeniu, bezpośrednie sąsiedztwo szkoły oferuje wiele możliwości rozrywki, rekreacji i szereg obiektów sportowych. Nasi nauczyciele są wykwalifikowanymi native speakerami, którzy są pełni cierpliwości i zaangażowania oraz wnoszą w zajęcia dużo kreatywności i zabawy. Ponadto, tu, w południowej części Anglii, mówi się pięknym "oxfordzkim" angielskim, a będąc nim otoczonym 24h na dobę, gwarantujemy niebywale szybkie postępy.

W trakcie obozu oferujemy zakwaterowanie w szkolnej rezydencji. Twój pokój będziesz dzielił z z innymi kursantami (pokoje 3-4 osobowe) - z pewnością nie będziesz się więc nudzić! Zapewniamy pełne wyżywienie, co oznacza, że ​​będziesz jadł śniadania i kolacje na miejscu, a lunch, w postaci suchego prowiantu, dostaniesz do szkoły. Budynek znajduje się w odległości około 20 minut spacerem do szkoły.

Na naszym obozie, oprócz zajęć lekcyjnych angielskiego, proponujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, w tym: zajęcia sportowe (np. siatkówka plażowa, piłka nożna, zumba, fitness), przyjęcie powitalne, grill, zwiedzanie, karaoke, międzynarodowe imprezy integracyjne i wiele innych aktywności. Istnieje możliwość wykupienia zwiększonych ilości zajęć pozalekcyjnych (tzw. Fun Pack)! W każdym tygodniu organizowane są także wyjścia półdniowe oraz jedna wycieczka całodniowa w weekend (przy zamówieniu obozu co najmniej 2-tygodniowego).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, cycling, dodgeball, football, handball, minigolf, sport in park, sports tournament, swimming, volleyball

bicycle tours, board games, cinema afternoon/evening, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, farewell party, football matches, games nights, guided walks, quizzes, shopping, sightseeng, theme workshops, welcome party

Beachy Head, Londyn, Seven Sisters Cliffs, Brighton, Long Beach, Eastbourne

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Akredytacje

British CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.