Berlin - kurs języka niemieckiego

Berlin Schmöckwitz – GLS-Y3
GLS Sprachenzentrum

Niemiecki dla dzieci w Berlinie to doskonały wybór na wakacyjną naukę, połączoną z wypoczynkiem. Berlin to świetne miejsce do nauki – miasto jest bardzo kosmopolityczne, z luźną atmosferą i mnóstwem zieleni (liczne parki i jeziora). Miasto często nazywane jest Europejską Stolicą Lansu – przyjeżdżając tu, przekonasz się dlaczego. Na naszych letnich obozach doświadczysz nie tylko pełnego zanurzenia się w języku niemieckim, ale także zobaczysz, jak świetnie można się tu bawić.

Nasz obóz jest idealnym wyborem dla młodszych uczniów. Ośrodek położony jest przy jeziorze Zeuthener See, na przedmieściach Berlina, w bezpiecznym, spokojnym i zielonym otoczeniu. Znajdują się tu sale lekcyjne, centrum fitness, boiska sportowe i inne udogodnienia. Uczestnicy docenią także tutejsze zakwaterowanie, wykończone w wysokim standardzie (pokoje 2-3 osobowe, z łazienką en-suite). Plusem tego obozu jest także to, że studenci zza granicy mają okazję zaprzyjaźnić się również z dziećmi z Niemiec, jako że są one uczestnikami zajęć pozalekcyjnych i wycieczek.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę lektorów - pełnych entuzjazmu i zaangażowania. Są oni doskonale przygotowani do pracy z tą grupą wiekową, dzięki czemu zajęcia są dynamiczne i atrakcyjne. Program nauki koncentruje się na praktycznym rozwijaniu zdolności komunikacyjnych, przede wszystkim mówienia i rozumienia ze słuchu.

Uczestnicy obozu przeżywają swoją niezapomnianą wakacyjną przygodę uczestnicząc w bogatym i zróżnicowanym programie zajęć pozalekcyjnych. Daje on nie tylko możliwość wypoczynku i relaksu, poznania Berlina i jego otoczenia, lecz także niepowtarzalną szansę zawarcia nowych międzynarodowych przyjaźni i ciągłego doskonalenia językowego. Uczestnicy biorą udział w licznych grach i zabawach na kampusie i dwa razy w tygodniu jeżdżą do Berlina (jedna wycieczka półdniowa, jedna całodniowa). Istnieje także możliwość wykupienia dodatkowych treningów sportowych - z tenisa ziemnego lub żeglarstwa.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, beach games, beach volleyball, canoeing, dodgeball, fitness, football, handball, sports tournament, swimming, tennis *, volleyball, water sports, żeglowanie *

art and craft workshops, barbecue, board games, boat cruises, cinema afternoon/evening, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, disco, drama workshops, film workshops, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, karaoke, quizzes, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops

Berlin, Potsdam, Leipzig, Dresden, Sanssouci Castle

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Akredytacje

ALTO (Association of Language TravelOrganisations)EQUALSIALC (International Association of Language Centres)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.