Malta świetne miejsce do nauki angielskiego

Swatar (Day Programme) – EC-DC2
EC English

Położona w sercu południowej części Morza Śródziemnego, Malta to pełna słońca wyspa. Odznacza się ciepłym klimatem, niebieskim morzem i przyjaznymi ludźmi, sprawiając, że jest też doskonałym miejscem do wakacyjnego wypoczynku i nauki angielskiego (jako że ten język, obok maltańskiego, jest tu na co dzień używany).

W niniejszym kursie oferujemy tzw. DAY PROGRAMME - czyli same zajęcia językowe z programem dodatkowym, bez zakwaterowania (dzieci mieszkają wtedy ze swoimi rodzicami, przebywającymi tu na wakacjach czy w innych opcjach zakwaterowania, wybranych samodzielnie przez opiekunów; rodzice mogą także brać udział w naszych kursach dla dorosłych w głównej szkole w St. Julian's). Program realizowany w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Placówka, w której prowadzone są zajęcia dla młodzieży, to prywatna szkoła z internatem - St Martin’s College, w miejscowości Swatar. Zapewnia ona bezpieczne i wygodne środowisko do nauki języka obcego. Ma doskonałego koordynatora, jest także w pełni klimatyzowana, przez co świetnie nadaje się do nauki podczas gorących, letnich dni. W szczycie sezonu używamy także zaplecza edukacyjnego w szkole głównej w St. Julian's. Dzieci w programie Day Programme są odbierane codziennie rano spod naszej szkoły głównej w St. Julian's i dowożone do szkoły St Martin's prywatnym busem; po wszystkich zajęciach są odwożone w to samo miejsce.

Sam kurs opiewa na 20 godzin lekcyjnych tygodniowo (15 godzin zegarowych; zajęcia w godzinach porannych lub popołudniowych, naprzemiennie z programem aktywności pozalekcyjnych). Kurs skupia się na poprawie umiejętności języka angielskiego poprzez liczne ćwiczenia z zakresu: mówienia, słuchania, czytania i pisania. Duży nacisk kładziony jest na mowę i używanie języka, aby dać studentom poczucie pewności siebie i nadawania im płynności wypowiedzi. Lekcje są angażujące i wymyślone specjalnie na potrzeby młodych uczniów. Nauczyciele dbają o to, by w trakcie zajęć brać pod uwagę zainteresowania, zgłaszane przez dzieci. Regularnie sprawdzają ich wiedzę za pomocą testów i zajęć konwersacyjnych.

Oprócz zajęć językowych, dzieci mają zapewniony także bogaty pakiet aktywności pozalekcyjnych. Są one dla nich organizowane każdego dnia, rano lub popołudniu (naprzemiennie z zajęciami lekcyjnymi). Lekcje wraz z programem dodatkowych aktywności trwają zazwyczaj do godziny około 16:00-17:00. W trakcie dnia dzieci mają zapewniony lunch na terenie szkoły (lub poza nią w przypadku przebywania na aktywnościach poza budynkiem szkolnym). Dzieci po zajęciach odwożone są pod szkołę główną w St. Julian's (około 18:00). Przykładowe zajęcia pozalekcyjne: Park Wodny Splash&Fun, rejs po zatoce, Valetta Visual Show, barbeque, plaża Sandy Beach, Mdina, zajęcia sportowe i inne.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, diving *, fitness, handball, pool sports, snorkeling, sports tournament, volleyball, water sports, pływanie, go-karting

barbecue, boat cruises, city tour/walk, cultural activities, disco, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, international food day, live music / music nights, orientation tour, quizzes, school party, shopping, sightseeng, talent show, welcome party, foam party

Rocky Beach, Valetta Visual Show, Sicily *, Mdina, Vittoriosa, Water Park, Sandy Beach, Gozo *

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

FELTOM

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.