poznawanie języka hiszpańskiego w Hiszpanii - San Sebastian

San Sebastian – LAC-Y3
Lacunza San Sebastian

San Sebastian to bardzo bezpieczne miasto i jedno z najpiękniejszych na świecie. Warto tu przyjechać z różnorodnych powodów. Miasto znajduje się bezpośrednio przy morzu - dostępne są tu aż 3 plaże, z czego dwie znajdują się w przepięknej zatoce, a jedna otwiera się bezpośrednio na otwarte wody. To także miejsce o bogatej kulturze - znajduje się tu wiele muzeów czy teatrów i odbywa się tu kilka festiwali muzycznych i festiwal filmowy. Nadto miejsce zachwyca doskonałą kuchnią, piękną architekturą z "Belle Epoque" czy przepięknymi widokami i otaczającą naturą.

Nasz obóz odbywa się w rejonie San Sebastian zwanym Gipuzkoa, w odległości zaledwie 15-minutowego spaceru od plaży 15 Ondarreta Beach. W trakcie obozu korzystamy z dwóch budynków szkolnych (na potwierdzeniu rezerwacji podajemy, w którym budynku będziesz się uczyć podczas obozu). Oba budynki są doskonale wyposażone, z jasnymi, przestronnymi salami.

Naszych nastoletnich uczniów (14-17 lat) kwaterujemy u tutejszych rodzin goszczących, w pokojach 1-osobowych (opcja pokoju 2-osobowego dostępna dla osób przyjeżdżających wspólnie). Wyżywienie FB (trzy posiłki dziennie).

Zajęcia hiszpańskiego odbywają się w dni robocze (od poniedziałku do piątku), w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych, między 9:30 a 11:00 i 11:30 a 13:00. Następnie obywają się zajęcia kreatywne i projektowe po hiszpańsku w godzinach od 13:35 o 14:00. W poniedziałki, środy i piątki zaplanowane są aktywności popołudniowe. W sobotę przewidziana całodzienna wycieczka po atrakcjach miasta, a niedziela to czas z rodziną goszczącą. Dla chętnych możliwe jest wykupienie dodatkowych opcji aktywności - odbywają się one zazwyczaj we wtorki i czwartki i obejmują takie programy jak:
- surfing (2 razy w tygodniu, jedna sesja ok. 1,5h; w cenie wykfalifikowany instruktor, wyposażenie, transport na miejsce i ubezpieczenie; ok. 80 EUR/tydz.)
- gotowanie (2,5 godziny w tygodniu; musi się zebrać co najmniej 8 chętnych; dostępne w terminach 20.06, 18.07, 8.08: ok. 105 EUR/tydz.)

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, beach games, beach volleyball, chess, dodgeball, handball, mountain hiking, sports tournament, surfing *, volleyball, piłka nożna *, pływanie

art and craft workshops, board games, city tour/walk, country walk/trekking, cultural events and festivals, football matches, guided city tours, guided museum tours, hiking tours - wspinaczka górska, school party, shopping, sightseeing with a guide, theme workshops

San Sebastian, Gipuzkoa, Monte Urgull, Aquarium, Santa Clara, Hondarribia and Hendaye, Planetarium, Zumaia Flysh, Aquapark, Gernika, Igeldo

* zajęcia dodatkowo płatne

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.