kursy języka angielskiego w Wielkiej Brytanii - St Albans

St Albans – BLA-Y
Bell International

St Albans to przyjemna, spokojna i podmiejska miejscowość, położona na północ od Londynu. Nasz obóz organizujemy w pięknym, wiktoriańskim ośrodku, otoczonym 60 hektarami terenów zielonych z tradycyjnym, angielskim dziedzińcem. Ośrodek jest bezpieczny i zamknięty dla osób z zewnątrz, gwarantując spokojną przestrzeń do nauki. Do dyspozycji studentów w naszym ośrodku są przestronne, jasne i dobrze wyposażone sale lekcyjne, stołówkę studencką z dużą jadalnią, rezydencje mieszkalne na terenie kampusu, jak również zaplecze sportowe czy salę artystyczną. Obiekty przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. W trakcie obozu działa również gabinet pielęgniarki.

Nasze szkolne rezydencje mieszczą się na terenie kampusu. Oddzielne budynki dla dziewcząt i chłopców z dedykowanym opiekunem doku, przebywającym z dziećmi cały czas. Pokoje wieloosobowe, z łóżkami piętrowymi - w każdym pokoju od 2-5 studentów. Staramy się łączyć w pokojach dzieci różnych narodowości. Łazienki znajdują się na korytarzach, sprzątane są regularnie. Gwarantowana pościel, wymieniana co tydzień. Studenci sami są odpowiedzialni za utrzymanie czystości i porządku w pokojach. Darmowa usługa prania raz w tygodniu. UWAGA - ręczniki i suszarki we własnym zakresie.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, których celem jest rozwijanie umiejętności językowych uczniów, jak również pomoc w lepszym rozumieniu zarówno samego języka, jak i lokalnej kultury. Ponadto dzieci uczestniczą w zajęciach popołudniowych i wieczornych, w tym m.in. koszykówka, zajęcia teatralne, piłka nożna, rękodzieło, warsztaty z literatury brytyjskiej, taniec, krykiet, piłka ręczna, zbijak, piłka siatkowa itp. Gwarantowane są także różne wyjścia do atrakcji turystycznych np. do Londyn, Cambridge, Windsor, Brighton, Warwick.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, dodgeball, fitness, handball, sports tournament, volleyball, piłka nożna

art and craft workshops, city tour/walk, conversation practice, country walk/trekking, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, quizzes, school party, sightseeng, theme workshops

Oxford, Windsor, London, Warwick, Brighton

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.