poznawanie języka angielskiego w Wielkiej Brytanii - Londyn

Platinium Combination Course – SGC-GO
St. Giles International

Nasz kurs Platinium został zaprojektowany specjalni z myślą o ludziach biznesu, profesjonalistach i dorosłych, ambitnych studentów, szukających możliwości rozwoju umiejętności językowych w ograniczonym zakresie czasu.

W opcji Platinium Combination Course oferujemy możliwość połączenia kursu w mini-grupie z zajęciami indywidualnymi.
1) Kurs grupowy. Zapewnia doskonałej jakości naukę w małych, spersonalizowanych pod względem treści kursu grupach, dając możliwość szybkiego rozwoju.
Zajęcia grupowe prowadzone są w grupach maksimum 5 osób będących na tym samym poziomie językowym (w przypadku, jeżeli w wybranej dacie pobytu nie będzie innych studentów na Twoim poziomie, zostaną Ci zaoferowane zajęcia 1:1, bez żadnych dodatkowych opłat). Niewielkie grupy sprawiają, że zwiększa się możliwość interakcji między uczestnikami a lektorem, a jego uwaga jest bardziej spersonalizowana i skupiona na potrzebach każdego ze studentów. Kurs Platinium pozwala także na rozwijanie sieci profesjonalnych znajomości z uczestnikami z różnych części świata. Kurs skupia się zaś na efektywnej komunikacji w życiowych sytuacjach.
2) Kurs indywidualny (dodatkowe 5 lub 10 godzin//tydz.). Kurs indywidualny pozwala na skupieniu się na indywidualnych potrzebach studenta, z zakresu tematyki, która najbardziej go interesuje. Może być to ćwiczenie ogólnych umiejętności językowych, ale też np. język specjalistyczny, związany z branżą, w której student pracuje.

CELE KURSU
Przed rozpoczęciem kursu Platinium, każdy otrzymuje kwestionariusz kursu, który pozwala nam zaprojektować program specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb. Dodatkowo, kurs może skupiać się na takich zagadnieniach czy tematach jak: spotkania i strategie komunikacyjne; płynność wypowiedzi w środowisku biznesowym; prezentacje; rozumienie różnic kulturowych; negocjacje; używanie telefonu i przeprowadzanie połączeń konferencyjnych; komunikacja biznesowa w piśmie; coaching po angielski. Możemy także zapewnić naukę języka specjalistycznego, zorientowanego na konkretne przemysły np. prawo, finanse, medycyna, wojsko, dziennikarstwo, angielski dla sekretarek i pracowników administracyjnych, HR, lotnictwo, przemysł paliwowy itp.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

bowling *, piłka nożna, pływanie *, yoga, dance classes

art and craft workshops, city tour/walk, concerts *, dance lessons/workshops *, dinner in a typical restaurant, football matches, guided museum tours, international evenings, international food day, joga, karaoke, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, salsa dance lessons, musicals *, book club

Leeds *, Canterbury *, White Cliffs of Dover *, Stonehenge *, Bath *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

British CouncilEQUALSEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.