Annecy - niesamowite miasto do nauki języka francuskiego

Francuski Ogólny + Narty – IFA-S
IFALPES

Ucz się francuskiego, jednocześnie ciesząc się możliwością jazdy na nartach!

Annecy to stolica regionu Haute Savoie, będącego domem dla takich narciarskich resortów jak Chamonix Mont-Blanc, Morzine, Les Gets i wielu innych. W dobrej odległości od naszej szkoły (do około godziny jazdy autobusem) znajdują się takie ośrodki jak Le Grand Bornand, La Clusaz, Manigod i Semnoz.

W naszej szkole oferujemy specjalny program, łączący w sobie kurs języka francuskiego (21 lekcji tygodniowo, w tym 15 lekcji francuskiego grupowego i 6 zajęć warsztatowych) z weekendowymi wyjazdami na narty do pobliskich ośrodków narciarskich (Les Arcs, Combloux, Meribel). W programie przewidziana także popołudniowa wycieczka z przewodnikiem w teren na rakietach śnieżnych.

Kurs francuskiego przewidziany jest dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania. Na zajęciach będziesz przyporządkowany do klasy na swoim poziomie językowym. Kurs pozwoli Ci na rozwijanie umiejętności komunikacji w języku francuskim w codziennych sytuacjach, jak również pogłębić wiedzę o sprawach bieżących i społecznych. W trakcie weekendu (w sobotę i niedzielę) przewidziane są zaś wyjazdy na narty, by w tutejszych ośrodkach ćwiczyć swój ulubiony sport (UWAGA - by uczestniczyć w programie należy być już samodzielnym narciarzem! Program nie jest przewidziany dla osób, które nigdy wcześniej nie jeździły na nartach!). Okoliczne trasy narciarskie to łącznie ponad 4800 km tras zjazdowych! Oprócz wyjazdów weekendowych, zawsze możesz wybrać się na narty samodzielnie - w szkole chętnie podpowiemy, gdzie się wybrać i pomożemy z zakupem passów, jeżeli chciałbyś jeździć również w trakcie tygodnia.

Akredytacje

CSN (Centrala Studiemedelsnamnden Sweden)EQUALS

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.