poznawaj język angielski na kursie na Malcie

St Julian's – ESE-Y
European School of English

St. Julians to elegancki kurort, któremu udało się zachować część uroku małej wioski rybackiej, jaką był pierwotnie. Nowoczesne budynki i hotele mieszają się z tradycyjnymi zabudowaniami, otaczającymi małą zatokę, na której zakotwiczone są kolorowe łodzie rybackie "luzus". Ponad miastem wznosi się wspaniały, siedemnastowieczny pałac Spinola, przypominający o bogatej historii wyspy. St. Julians zapewnia wszystkie możliwe rozrywki nadmorskiego kurortu, jak również doskonałe warunki do plażowania oraz uprawiania sportów wodnych, w tym nurkowania. Nie brakuje tu także atrakcji takich jak: centra handlowe, kasyno, kręgielnie, a nawet lodowisko. Na smakoszy czekają wykwintne, uważane za najlepsze na wyspie, restauracje, serwujące dania z każdego rejonu Morza Śródziemnego. Wieczorami na nadbrzeżnych promenadach i w kawiarniach można usłyszeć języki z całego świata, zaś z dyskotek przez całą noc słychać gorące rytmy muzyki.

Oferujemy program dla "młodych dorosłych" (młodzież w wieku 17-22 lat) - bardziej niezależnych i dojrzałych nastolatków, którzy podczas obozu chcieliby większej elastyczności i mniejszego nadzoru podczas swoich wakacji. Nasi opiekunowie w dalszym ciągu pozostają do dyspozycji uczestników, ale nie przebywają z nimi 24/7, co pozwala młodzieży również na samodzielne odkrywanie Malty.

W programie zapewnione zajęcia angielskiego ogólnego w wybranej intensywności (przy kursie 30-godzinnym należy pamiętać, że niektóre aktywności rekreacyjne nie będą dostępne, bo mogą nałożyć się na zajęcia lekcyjne) oraz zakwaterowanie (zgodnie z rezerwacją w nowym, 3-gwiazdkowym hotelu tuż obok szkoły lub u rodziny goszczącej; w obu opcjach wyżywienie HB - śniadanie i obiadokolacja). W programie gwarantowane także: program zajęć pozalekcyjnych, transfery na lotnisko, materiały szkoleniowe i certyfikat. W pakiecie zajęć rekreacyjnych takie aktywności jak: impreza powitalna, kręgle, wypad na plażę, rejs statkiem, wyjście do kina, wycieczki (Comino, Valetta, Mdina, park wodny). Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych aktywności weekendowych (np. nurkowanie, wycieczka na Gozo, paint ball, jeep safari itp.)

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, beach games, beach volleyball, bowling, diving *, dodgeball, handball, pool sports, sports tournament, tennis, volleyball, water sports, żegluga *, go-karting

barbecue, boat cruises, boat party, city tour/walk, cultural activities, disco, football matches, games nights, guided city tours, guided walks, international evenings, museum visits, orientation tour, school party, shopping, sightseeng, theatre or cinema visit, welcome party

Comino, Gozo, Splash and Fun Water Park, Valetta, Sandy Beach, Mdina, Aquarium

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

FELTOM

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.