Wielka Brytania - kurs języka angielskiego

Eastbourne (Day Camp) – SB-DC
Bede's Summer School

Eastbourne to leżące nadbrzeżne miasto Wielkiej Brytanii. To spokojna i bezpieczna miejscowość, stanowiąca doskonały wybór dla najmłodszych uczniów. Nasz kampus zlokalizowany jest w odległości krótkiego spaceru od plaży. To kompaktowy ośrodek, istniejący od 1895 roku, który dzięki swej lokalizacji, niewielkim rozmiarom i rodzinnej atmosferze, a także specjalnie dobranemu programowi zajęć i aktywności pozalekcyjnych sprawia, że pobyt tutaj istotnie jest wspaniałym wypoczynkiem.

Ośrodek, w którym odbywa się obóz dzienny, jest świetnie wyposażony. Ma własną halę sportową, kryty basen, studio taneczne, boiska sportowe, a także sale artystyczne, salę teatralną czy pracownię komputerową.

Oprócz standardowego obozu, oferujemy tutaj również day camp - zajęcia i aktywności, bez opcji zakwaterowania. To idealna opcja dla tych dzieci, które przebywają w Eastoburne ze swoimi rodzicami i opiekunami, mieszkając z nimi poza terenem ośrodka.

Program opcji day camp zawiera w sobie lekcje angielskiego, jak i szereg różnorodnych aktywności na kampusie i poza nim. Uczniowie biorą udział w zajęciach sportowych, warsztatach artystycznych, grach i zabawach integracyjnych, a także wycieczkach (półdniowa wycieczka w środę) i wydarzeniach kulturalnych. Zajęcia językowe i aktywności dla dzieci odbywają się standardowo w godzinach od 8:30 do 17:30 (z wyjątkiem środy, kiedy odbywa się wycieczka półdniowa i dzieci wracają do ośrodka około 18:30). Istnieje możliwość dokupienia opcji wieczornych (w tym kolacji i wieczornych aktywności), jak również weekendowych wycieczek czy "akademii", czyli dodatkowych zajęć tematycznych (dostępne m.in: pieczenie i dekorowanie, film i animacja, jazda konna, tenis, opieka nad zwierzętami ("zookeeper experience"). UWAGA - niektóre z akademii dostępne tylko w konkretnych datach obozowych, o szczegóły pytaj w Glossa.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

baseball, basketball, beach games, climbing, dodgeball, gymnastics, handball, horse riding *, pool sports, sports tournament, tennis *, volleyball, balet *

art and craft workshops, board games, city tour/walk, cooking lessons, country walk/trekking, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, drama workshops *, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, karaoke, quizzes, shopping, sightseeng, talent show, theme workshops, opieka nad zwierzętami *

Londyn, Brighton, Animal Farm, Eastbourne, Hastings, Westminster Abbey, Country Park, Pottery Painting, Trampolining

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

British CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.