poznawanie języka hiszpańskiego w Hiszpanii - Madryt

Kurs hiszpańskiego i lekcje sztuki – AIL-PCA
Madryt

OPIS KURSU:
Madryt to nie tylko stolica Hiszpanii, ale także kulturalne centrum hiszpańskiej bohemy: można by długo wymieniać nazwiska słynnych hiszpańskich mistrzów (m.in. Goya, Velázquez, El Greco i oczywiście Picasso), a i współczesna scena artystyczna jest nie mniej fascynująca. Poza tym Madryt postrzegany jest jako jedno z najbardziej ekscytujących miast na świecie dla miłośników muzeów. Nie ma lepszego sposobu, by zajrzeć w umysły wielkich mistrzów, niż zagłębić się w ich ojczysty język, zobaczyć Hiszpanię ich oczami i nauczyć się wyrażać siebie tak jak oni.

Dynamiczne lekcje hiszpańskiego (20 lekcji/tydz.), obejmujące ćwiczenia gramatyczne, dyskusje i zabawy, poprowadzą oczywiście nasi inspirujący nauczyciele. Artystyczną część kursu (8 lekcji/tydz.) powierzyliśmy jednej z najważniejszych szkół artystycznych w Madrycie. Uczniowie mogą wybierać między dwoma środkami wyrazu: malarstwem i rysunkiem lub ceramiką. Profesjonalni artyści poprowadzą Cię przez nowe techniki, doradzą, jak używać koloru i tekstury, oraz zachęcą do eksplorowania własnego stylu. Zajęcia artystyczne prowadzone są w studiu artystycznym, gdzie każdy student pracuje nad własnym dziełem. Instruktorzy zapewniają indywidualne instrukcje podczas prac. Uczniowie mogą tworzyć różnorodne prace na każdych z zajęć lub pracować nad jednym dziełem przez kolejne sesje.

WYMAGANIA:
Do uczestnictwa w kursie wymagana jest znajomość hiszpańskiego na poziomie minimum A2.

W CENIE KURSU:
- Zajęcia językowe: 20 lekcji/tydz.
- Zajęcia artystyczne: 8 lekcji/tydz.
- Zajęcia kulturalno-rozrywkowe: 5 atrakcyjnych zajęć kulturalno-rozrywkowych w tygodniu. Odkrywaj wspaniałe muzea i malownicze zakątki Madrytu od poniedziałku do piątku w godzinach 13:30 - 15:10 lub 17.15–18.55 (zazwyczaj).
- Podręczniki i materiały do kursu hiszpańskiego ogólnego.
- Powitalne spotkanie z tapas i napojami.
- Test poziomujący przed kursem.
- Certyfikat po kursie.

INNE INFORMACJE O KURSIE:
- Wielkość grup: W grupach językowych średnio uczy się 6 osób, ale nie więcej niż 8. W grupach artystycznych zazwyczaj jest od 3 do 7 osób.
- Harmonogram: od poniedziałku do piątku, w godzinach porannych i popołudniowych.
- Długość zajęć: 1 godzina lekcyjna = 50 min.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

cycling *, piłka nożna *

art and craft workshops, bicycle tours *, city tour/walk, conversation practice, cooking lessons, cultural activities, dance lessons/workshops *, dinner in a typical restaurant, flamenco dance lessons *, guided city tours *, guided museum tours *, history lessons/workshops, international evenings, orientation tour, pronunciation lessons/workshops, pub and restaurant evenings, sightseeng, theme workshops

flamenco show *, City Tour *, Tapas Evening Out *

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

CSN (Centrala Studiemedelsnamnden Sweden)Instituto Cervantes (Instituto Cervates Accredited Schools) FEDELE (Spanish Federation of Associations of Spanish Schools for Foreigners)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.