Francja - kurs języka francuskiego

Day Camp (St Nicolas School, Paris) – ACC-DC
Accord

W naszej szkole oferujemy możliwość uczestniczenia przez młodzież wakacyjnym kursie języka francuskiego. Dzieci grupowane są w kilku kategoriach wiekowych, zgodnie ze swoim poziomem zaawansowania: 6-11 lat, 12-14 lat oraz 15-17 lat. Istnieje możliwość wyboru kilku wariantów kursu wakacyjnego:
- kurs francuskiego: 20 lekcji/tydz.
- kurs francuskiego: 26 lekcji/tydz.
- day camp: 20 lekcji/tydz. + lunch w szkole od poniedziałku do soboty + pakiet aktywności popołudniowych
* UWAGA - w przypadku zamówienia opcji "day camp" dla dzieci w wieku 6-11 lat, rodzice/opiekunowie MUSZĄ zamówić dla siebie pakiet aktywności popołudniowych i uczestniczyć w nim wraz ze swoimi dziećmi; opcjonalnie możliwe jest także wykupienie lekcji francuskiego dla dorosłych

Zajęcia odbywają się w naszej letniej szkole językowej St. Nicolas, położonej w bezpiecznej lokalizacji południowego Paryża, z doskonałymi połączeniami do słynnych paryskich miejsc, takich jak Luwr, Wieża Eiffel'a, Montmartre czy Notre Dame. W ośrodku znajduje się samoobsługowa restauracja, sala konferencyjna, sale lekcyjne, hala sportowa, tarasy zewnętrzne. Posiłki (w opcji z day camp) serwowane na miejscu; w czasie wycieczek - pakowany lunch. Dostępne również opcje wegetariańskie i bezmięsne; inne opcje (dla diabetyków, bezglutenowa itp.) również mogą zostać dostarczone, o ile poinformuje się szkołę o takiej potrzebie w momencie zapisu.

Zajęcia językowe dostępne są na wszystkich poziomach zaawansowania, od podstawowego do zaawansowanego. Sprawdzenie poziomu odbywa się pierwszego dnia pobytu, w poniedziałek rano, w formie testu pisemnego i ustnego, co pozwala przyporządkować młodzież do odpowiednich grup wiekowych. Zajęcia prowadzone są w klasach międzynarodowych, w grupach o podobnym wieku.

AKTYWNOŚCI W OPCJI "DAY CAMP"
W poniedziałek dzieci zapisują się na aktywności, które im odpowiadają z dostępnych opcji. Przykładowo do dyspozycji są: badminton, tenis stołowy, siatkówka, koszykówka, malowanie twarzy, zajęcia artystyczne, zajęcia integracyjne itp. Są też wtedy informowane także o planowanych wizytach do paryskich miejsc turystycznych. W tym programie dzieci mają zagwarantowane 3 półdniowe wycieczki pod nadzorem naszych szkolnych opiekunów. Wycieczki są okazją do poznania najważniejszych miejsc Paryża i jego otoczenia np. katedry Notre-Dame, Ile de la Cité, Ile Saint-Louis, Luwr, Wieża Eiffel'a, rejon Trocadéro i Champs de Mars, Montmartre czy bazyliki Sacré-Coeur.

W każdej opcji (sam kurs w odpowiedniej intensywności czy też "day camp") istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych, całodziennych wycieczek weekendowych:
- Disnayland; w tym: całodzienny pobyt w parku, transfer do/z parku prywatnym autokarem, lunch i kolacja; wycieczka w każdą środę; cena: 220 EUR
- Park rozrywki Astérix; w tym: całodzienny pobyt w parku, transfer do/z parku prywatnym autokarem, lunch i kolacja; wycieczka dostępna 13 i 27 lipca ; cena: 170 EUR

choose course option:

Akredytacje

FLE Quality Label (French Ministry of Education label to schools teaching French)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.