Frankfurt - kurs języka niemieckiego

Niemiecki Ogólny – SCF-G
Sprachcaffe

Kursy standardowe niemieckiego są najczęściej wybieraną formą kursów w naszej szkole. Ten program jest doskonałym połączeniem nauki języka i korzystania z czasu wolnego podczas pobytu za granicą. Jeśli chcesz pogodzić naukę z wypoczynkiem - ten kurs jest dla Ciebie. Zajęcia odbywają się 5 dni w tygodniu. Wolne weekendy i wieczory są do Twojej dyspozycji!

Struktura kursu standardowego to zazwyczaj:
- 1 lekcja - gramatyka i ćwiczenia z ogólnego słownictwa
- 1 lekcja - konwersacja
- 2 lekcje - czytanie, praca z tekstem, słuchanie, pisanie
Między zajęciami przewidziana jest ok. 15-minutowa przerwa.

Struktura kursu może zmienić się w zależności od indywidualnego podejścia nauczyciela i studentów. Tematy zazwyczaj opierają się na aktualnych artykułach z lokalnych gazet i magazynów. Pracujemy z tekstami, które są odpowiednio dobierane do umiejętności studentów. W ten sposób uczniowie mogą wspólnie rozmawiać na dany temat podczas zajęć.

Jeśli zależy Ci na bardziej intensywnej nauce - wybierz intensywne kursy językowe. W przypadku takiego kursu, pobyt skoncentrowany jest na nauce, a czas wolny, w którym można poznawać nowe miejsce i okolice staje się krótszy. 6 lekcji dziennie gwarantuje jednak efektywną naukę i postępy w krótszym czasie niż w przypadku pozostałych kursów. Zajęcia odbywają się 5 dni w tygodniu. W tym kursie masz dodatkową godzinę na ćwiczenie konwersacji i kwestii gramatycznych.

Podręczniki do zakupienia lub wypożyczenia w szkole.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

bilard *, bowling *, cycling *, handball, sport in park, volleyball, piłka nożna

board games, boat cruises *, city tour/walk, cultural activities, cultural events and festivals *, film evenings, international evenings, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, quizzes, sightseeng, theatre or cinema visit *, theme workshops, walking tour

Berlin *, Munich *, Amsterdam *, Frankfurt Zoo *, Mainz *, Wiesbaden *, Heidelberg *, Cologne *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

ALTO (Association of Language TravelOrganisations)WYSE (The World Youth Student & Educational Travel Confederation)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.