Japonia - kurs języka japońskiego

Japoński Ogólny dla młodzieży – GEI-Y
Genki

Tokio to jedno z najbardziej znanych miast na świecie. To miejsce, które każdy powinien odwiedzić chociaż raz w swoim życiu. Miasto złożone jest z 23 dzielnic i posiada populację blisko 9 milionów mieszkańców (a nawt 15, jeżeli doliczyć przyległe rejony podmiejskie). Tym samym dzierży miano największego miasta świata. Mimo tego oraz wysokich kosztów życia i utrzymania, jest regularnie wybierane jako jedno z najlepszych miejsc do życia.

Nasza szkoła zlokalizowana jest w centrum Tokio, blisko Shinjuku Station. Shinjuku to centrum rozrywkowe miasta, pełne restauracji, barów, klubów nocnych oraz innych miejsc rozrywki. Ten rejon nie pozwoli Ci o sobie zapomnieć - z pewnością spotkasz tu wielu interesujących ludzi i zobaczysz mnóstwo ciekawych miejsc. Sam dworzec Shinjuku Station to jeden z największych dworców na świecie - przyjeżdżający tu po raz pierwszy często czują się przytłoczeni ilością tutejszych wyjść. Jednakże nie ma stąd "złej drogi" - mówi się, że wyjścia Shinjuku Station symbolizują wielość możliwości, które otwierają się przyjednym w Tokio.

W naszej szkole z pewnością poszujesz się dobrze. Zlokalizowani jesteśmy w nowoczesnym budynku biurowym. Posiadamy dobrze wyposażone sale lekcyjne, salon studencki z konsolą do gier Wii i kącikiem kawowym czy bibliotekę z czytelnią. Biuro jest klimatyzowane, z dostępem do bezprzewodowego Wi-Fi.

Nasz specjalny program dla młodzieży (14-19 lat) oferowany jest w naszej szkole głównej w Tokio. Program łączy w sobie najlepsze i najzabawniejsze aktywności z naszych kluczowych programów (Traditional Culture + Pop Culture), w których bierze udział ucząca się u nas młodzież! Będziesz miał więc okazję uczyć się i bawić z ludźmi w podobnym do Ciebie wieku i z podobną znajomością języka.

W cenie pakietu zagwarantowane są:
1) KURS JĘZYKOWY Z PAKIETEM AKTYWNOŚCI
- 20 lekcji/tydz., skupiających się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, nauce o Japonii i codziennym w niej życiu; grupy są małe (8-9 osób), stąd zawsze będziesz miał bliski kontakt ze swoim nauczycielem
- pakiet aktywności w każdą sobotę; aktywności obejmują takie wydarzenia jak: ceremonia parzenia herbaty, nauka ceramiki, wizyta w muzeum broni, nauka kaligrafii i mangi, cosplay i noszenie kimona, lekcje gotowania, nauka sztuk walki, origami, produkcja papieru, warsztaty ceramiki, sesja medytacji Zazen i wiele innych!
2) ZAKWATEROWANIE U RODZINY GOSZCZĄCEJ
Zagwarantowane mieszkanie z rodziną japońską, w pokoju 1-osobowym, z wyżywieniem HB (dwa posiłki; luncze możliwe do zakupienia w restauracjach i kafejkach w pobliżu szkoły we własnym zakresie). W pokoju łóżko (z pościelą), miejsce na rzeczy i do nauki - wykończenie pokoju może być w stylu tradycyjnym lub współczesnym, w zależności od dostępności rodzin. Domy są zazwyczaj klimatyzowane, z dostępem do Internetu (kablowe lub Wi-Fi). Każdy student, w zależności od wieku, ma wyznaczonądokładną godzinę powrotu do rodziny.
3) TRANSFER LOTNISKOWY
4) RAPORTY POSTĘPÓW - cotygodniowe raporty od nauczyciela dla Ciebie/Twoich rodziców na temat postępów, osiągnięć, interakcji z rodziną czy odbytych aktywności
5) OPIEKA
- konsultanci w szkole - będą dbać, byś dobrze zaklimatyzował się w szkole, klasie i rodzinie
- opiekunowie, którzy będą nadzorować młodzież w trakcie sobotnich aktywności poza szkołą
- 24-godzinny telefon alarmowy
- "osobisty alarm" - specjalne urządzenie, które po naciśnięciu wydaje z siebie głośny dźwięk - nosząc go przy sobie będziesz się czuć bezpiecznie, bo każdy zareaguje, gdy będziesz potrzebować pomocy

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

sport in park, sports tournament, table tennis, nauka sztuk walki, medytacja

art and craft workshops, city tour/walk, cooking lessons, cultural activities, film evenings, guided city tours, orientation tour, shopping, sightseeng, theme workshops

Manga School, Maid Café, Tokio Shrines

* zajęcia dodatkowo płatne

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.