poznawaj język niemiecki na kursie w Szwajcarii

Goethe-Zertifikat B1 (ZD) – LIZ-E1
Language Studies International

Certyfikat Goethe - Zertifikat B1 (Zertifikat Deutsch) oferowany jest studentom, którzy pokazują, że potrafią w sposób pewny posługiwać się użytkowym językiem niemieckim oraz pokonywać trudności związane z codzienną komunikacją w tym języku. Zertifikat Deutsch to egzamin na średnim poziomie zaawansowania, który sprawdza podstawową wiedzę o strukturach gramatycznych i zdolność komunikacji we wszystkich 4 umiejętnościach językowych (czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie).

Aby zostać przyjętym na niemiecki uniwersytet lub politechnikę, ten egzamin jest dowodem na posiadanie wymaganych zdolności językowych. Jest ogólnie akceptowanym certyfikatem w środowisku biznesowym i naukowym.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, climbing, mountain hiking, sport in park, volleyball, white water rafting, piłka nożna

barbecue, boat cruises *, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, cultural events and festivals, football matches *, games nights, guided city tours, hiking tours - wspinaczka górska, international evenings, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, theme workshops

Chocolate Factory *, Zoo *, Open Air Cinema *, Geneva *, Lucerne *, Basel *, Berne *, Lausanne *

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

EQUALS

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.