Malta świetne miejsce do nauki angielskiego

Kurs indywidualny angielskiego ogólnego – SCM-O
Sprachcaffe

Zajęcia indywidualne z języka obcego są najszybszym i najbardziej intensywnym sposobem na poprawę znajomości języka. Forma zajęć indywidualnych jest w zupełności zdeterminowana potrzebami i życzeniami studenta.

Ten rodzaj kursu jest doskonały zarówno jako kurs samodzielny, jak i jako uzupełnienie innego kursu. grupowego Ty decydujesz, o tym jak mają wyglądać Twoje zajęcia: masz wpływ na formę nauki, elementy języka, na których chcesz się skupić, jak i na tematykę poruszaną na zajęciach. Szybko, indywidualnie i bardzo efektywnie!

Uczestnik kursu ma znaczny wpływ na strukturę kursu, dlatego jest ona ustalana indywidualnie. Nauczyciel i student skupiają większą uwagę na obszarach, które uczeń chce poprawić. W ten sposób zajęcia koncentrują się na określonych celach, jak na przykład przygotowanie do wykładu, rozmowy, poznanie specjalistycznego słownictwa medycznego lub prawnego. W przypadku kursu o tematyce specjalistycznej, powinieneś poinformować nas o tym wcześniej, żebyśmy mogli wszystko dobrze zaplanować. Koszt takiego kursu może być trochę większy, niż normalne zajęcia indywidualne (cena na życzenie).

W trakcie kursu możliwość wypożyczenia podręczników (za kaucją) lub ich zakupu na miejscu.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, bilard, bowling *, diving *, pool sports, surfing *, table tennis, volleyball, pływanie

boat cruises *, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, cultural events and festivals, dance lessons/workshops, film evenings, games nights, guided city tours *, guided museum tours *, international evenings, international food day, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, shopping, sightseeng, theme workshops

Valletta *, Gozo *, Mdina *, Blue Lagoon *, Sicily *, Ghain Tuffieha *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

ALTO (Association of Language TravelOrganisations)FELTOMWYSE (The World Youth Student & Educational Travel Confederation)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.