Francja fantastyczna lokalizacja do nauki francuskiego

Francuski dla Seniorów (60+) – FAN-SSC
Les Ateliers FL

Chciałbyś uczyć się francuskiego i jednocześnie odkrywać tajemniczą, Francuską Riwierę? Nasz program Ci na to pozwoli! Łączy on bowiem poranne zajęcia z języka francuskiego w naszej szkole w Nicei z różnorodnymi, popołudniowymi wycieczkami po tym wspaniałym rejonie. Nicea to miejsce o słonecznym, ciepłym (nawet zimą) klimacie, położone pomiędzy morzem a górami - idealne miejsce na typowy, francuski pobyt zagraniczny!

Program składa się z:
- 20 zajęć językowych/tydz.. Lekcje od poniedziałku do piątku, miedzy 9-13. Podczas zajęć rozwiniesz swoje podstawowe umiejętności językowe i skupisz się na zdolnościach komunikacji w spokojnej i zrelaksowanej atmosferze, wśród osób w podobnym wieku (60+).
- Wycieczki i warsztaty (4 zajęcia/tydz.). Plan wycieczek i czas ich realizacji jest różnorodny, w zależności od dostępności i możliwości. Odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Każda z nich prowadzona jest przez francuskojęzycznego przewodnika. Przykładowe wyjścia: Nicea - Stare Miasto i Pałace; Cimiez - historyczna dzielnica Nicei; Antibes; Monaco; Cannes; Menton; Eze itp.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic *, canoeing *, climbing, fitness *, mountain hiking, tennis *, water sports *

boat cruises *, cheese & wine tasting *, cheese tasting *, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, conversation practice, cooking lessons *, cultural activities, cultural events and festivals, film evenings, guided walks, international evenings, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, theme workshops

Monaco *, Antibes *, Saint Paul de Vence *, Menton *, St Tropez *, Gorges du Verdon *, Champs de Lavande *, Les villages de l’Arrière Pays Niçois *, Italie *

* zajęcia dodatkowo płatne

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.