Francja - kurs języka francuskiego

Paryż – ACC-Y2
Accord

Paryż do doskonałe miejsce do nauki francuskiego - wszak to stolica kraju, z którym język ten się narodził. Miasto oferuje szereg atrakcji, przez co rokrocznie odwiedzany jest przez tysiące turystów i międzynarodowych studentów. Nasz obóz zapewnia wszystko, czego tylko może poszukiwać młody człowiek w trakcie wyjazdu językowego - możliwość odkrywania Paryża, sposobność do nawiązywania nowych przyjaźni z ludźmi z całego świata, a także różnorodność aktywności, gier i zabaw. Wszystko to w połączeniu z ciekawym i interesującym kursem językowym!

Uczestnicy obozu zakwaterowani są na kampusie położonym w południowej części Paryża. W okolicy znajduje się stacja metra, mnogość sklepów i najsławniejsze atrakcji turystycznych miasta: Luwr, Wieża Eiffla, Montmartre czy Norte Dame. Proponowane pokoje są przestronne i wygodne, mieszczą do 4 osób jednocześnie. Łazienki rozmieszczone są w centralnym punktach na każdym piętrze. Gwarantujemy także regularnie wymienia pościel i ręczniki. Dodatkowo: całodobowy monitoring,liczne sale lekcyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt, restauracja z wyjściem na taras, salon studencki, hala sportowa, sala komputerowa z dostępem do Internetu, maszyny z przekąskami i napojami. Posiłki (śniadanie, lunch, kolacja) serwowane są w restauracji, w cenie obozu jest również popołudniowa przekąska. Podczas wyjść, posiłek czasem może być zastąpiony inną formą (np. piknik). Dostępne są również opcje posiłków wegetariańskich.

Oprócz zajęć językowych, uczestnicy obozu uczestniczą w bogatym programie zajęć pozalekcyjnych. Organizatorzy naszych zajęć posiadają odpowiednie certyfikaty, świadczące o ich doświadczeniu w zajmowaniu się młodzieżą. W dniu przyjazdu uczestnicy zapisują się na aktywności, w których chcą wziąć udział podczas dwóch zajęć popołudniowych tygodniowo. Mają do wyboru m.in. różnorodne zajęcia sportowe (badmington, tenis stołowy, siatkówka, piłka nożna, koszykówka), warsztaty artystyczne artystyczne (zajęcia teatralne, taniec, grafika i projektowanie) i inne (gry terenowe, karaoke). Po kolacji uczestnicy wybierają się na spacery po mieście lub biorą udział w zorganizowanych aktywnościach na terenie ośrodka (trzy zorganizowane zajęcia i/lub wyjścia tygodniowo). Co każde dwa tygodnie – jedna wycieczka całodniowa! Wyjścia na miasto organizowane są we współpracy z profesjonalnymi przewodnikami – studenci będą mieli okazję zwiedzić m.in. katedrę Notre Dame, Wersal, Luwr, Montmartre, Muzeum d’Orsay czy Wieżę Eiffel. Dodatkowo, uczestnicy mogą wykupić także inne całodzienne wycieczki poza miasto (Disneyland, Park Rozrywki Astérix, Zamki Doliny Loary - ceny od 150 do 250 EUR za wycieczkę).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, dodgeball, handball, sports tournament, volleyball, piłka nożna

cinema afternoon/evening, city tour/walk, cultural activities, disco, farewell party, film evenings, games nights, guided city tours, guided museum tours, guided walks, quizzes, shopping, sightseeng

St Germaindes Pres, Sorbonne, Jardin de Luxembourg, Montparnasse, Carnavalet Museum, Jardin des Plantes, Dinseyland *, Asterix Leisure Park *, Loire Valley Castles *

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Akredytacje

FLE Quality Label (French Ministry of Education label to schools teaching French)

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.