poznawaj język angielski na kursie na Malcie

St Paul's Bay – ESE-Y5
European School of English

St. Julians to elegancki kurort, któremu udało się zachować część uroku małej wioski rybackiej, jaką był pierwotnie. Nowoczesne budynki i hotele mieszają się z tradycyjnymi zabudowaniami, otaczającymi małą zatokę, na której zakotwiczone są kolorowe łodzie rybackie "luzus". Ponad miastem wznosi się wspaniały, siedemnastowieczny pałac Spinola, przypominający o bogatej historii wyspy. St. Julians zapewnia wszystkie możliwe rozrywki nadmorskiego kurortu, jak również doskonałe warunki do plażowania oraz uprawiania sportów wodnych, w tym nurkowania. Nie brakuje tu także atrakcji takich jak: centra handlowe, kasyno, kręgielnie, a nawet lodowisko. Na smakoszy czekają wykwintne, uważane za najlepsze na wyspie, restauracje, serwujące dania z każdego rejonu Morza Śródziemnego. Wieczorami na nadbrzeżnych promenadach i w kawiarniach można usłyszeć języki z całego świata, zaś z dyskotek przez całą noc słychać gorące rytmy muzyki.

W obozie uczestniczą dzieci w wieku 9-13 lat. Na terenie ośrodka działa również obóz dla starszej młodzieży (14-17 lat), jednak zajęcia językowe i program dodatkowy są dla nich oddzielne. Nasi młodzi uczniowie są kwaterowani w wyjątkowym, wysokiej klasy (czterogwiazdkowym) hotelu Salini Resort, znajdującym się na przedmieściach St. Paul's Bay. Do naszej szkoły głównej w St. Julian's jest zaledwie 15 minut autobusem. Studenci kwaterowani są w pokojach 4 osobowych, z własną łazienką i dostępem do telewizji. Na terenie ośrodka młodzież ma do dyspozycji m.in. basen, kort tenisowy, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej oraz salony do wspólnego wypoczynku. Wszystkie posiłki serwowane na miejscu (z wyjątkiem niektórych lunchów, podczas wycieczek całodziennych). Zajęcia prowadzone są na terenie hotelu w dobrze wyposażonych salach (IWB).

Zajęcia językowe są angażujące, rozwijające płynność wypowiadania się w języku angielskim, skupiające się na rozwoju wszystkich podstawowych umiejętności: mówienia, słuchania, czytania i pisania. Uczniowie poprawiają świadomość językową i rozwijają swoje słownictwo. Wszystkie aktywności są powiązane z tematami lekcji i obejmują takie metody jak: odgrywanie ról, rozwiązywanie problemów, kwestionariusze, dzielenie się doświadczeniami, dyskusje itp. Program dodatkowy dostosowany do wieku, organizowany jest od poniedziałku do soboty, w niedzielę zaś zaplanowana jest wycieczka całodniowa (np. do parku wodnego Splash and Fun czy na Gozo lub Comino).

Lektorzy prowadzący zajęcia to młode, lecz świetnie wykwalifikowane osoby z różnych krajów anglojęzycznych, które specjalizują się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Ich entuzjazm, urozmaicone metody nauczania oraz nowoczesne pomoce multimedialne sprawiają, że dzieci i młodzież zdobywając konkretną wiedzę językową, szybko przełamują barierę mówienia i przy okazji doskonale się bawią. Podczas obozu kładziony jest duży nacisk na integrację wszystkich uczestników nie tylko podczas zajęć językowych, ale także przez cały dzień. Najistotniejszym elementem integracji jest razem spędzany czas wolny. Wspólna zabawa, gry, zajęcia rekreacyjne, zawody sportowe, wycieczki i dyskoteki, są świetnym sposobem na nawiązanie nowych, międzynarodowych znajomości i przede wszystkim na doskonalenie nauczanego języka, który łączy wszystkich uczestników.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, beach games, beach volleyball, bowling, diving *, dodgeball, handball, pool sports, sports tournament, tennis, volleyball, water sports, żegluga *, go-karting

barbecue, boat cruises, boat party, city tour/walk, cultural activities, disco, football matches, games nights, guided city tours, guided walks, international evenings, museum visits, orientation tour, school party, shopping, sightseeng, theatre or cinema visit, welcome party

Comino, Gozo, Splash and Fun Water Park, Valetta, Sandy Beach, Mdina, Aquarium

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Akredytacje

FELTOM

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.