kursy języka angielskiego na Malcie - St. Julians

50+ Programme – ESE-SSC
European School of English

Program 50+ został stworzony z myślą o dojrzałych studentach, którzy chcą uczyć się wyłącznie ze studentami w podobnym im wieku. Zajęcia oparte są na codziennym języku angielskim, ze szczególnym skupieniem na słownictwie i wyrażeniach, które mogą być funkcjonalne dla tej grupy wiekowej (np. sytuacje codzienne, podróżowanie, zakupy, zdrowie). Kurs ma swobodniejszą, spokojniejszą w tempie nauki formie, aby można nabyć płynności w zwyczajowej formie, w nieformalnym środowisku naukowym.

Poprzez udział w kursie poprawisz swój ogólny poziom znajomości języka angielskiego, nauczysz się kluczowych forma gramatycznych, funkcjonalnego i sytuacyjnego angielskiego, co pozwoli Ci na łatwą komunikację w języku angielskim gdziekolwiek na świecie. Lekcje są specjalnie przygotowane przez naszych nauczycieli, skonstruowane za pomocą różnorodnych metod aktywizujących komunikację, dających maksimum możliwości do ćwiczenia konwersacji z innymi studentami.

Ten program łączy naukę w klasie z program działań stymulujących, kulturalnych i społecznych. Działania są starannie dobierane, aby łączyć wycieczki kulturalne po różnych ciekawych miejscach na Malcie - w końcu ten kraj szczyci się bogatą kulturą, kuchnią i historią, obejmującą ponad 7000 lat. Kurs oferuje 20 lekcji tygodniowo po 45 minut każda. Lekcje odbywają się codziennie rano. Zajęcia dodatkowe mogą odbywać się po południu, po lekcjach lub wieczorem, dając trochę wolnego czasu na relaks lub robienie własnych rzeczy. Zachęcamy również do korzystania z naszej platformy e-learningowej, dostępnej od momentu zapisania się na kurs języka angielskiego do trzech miesięcy po zakończeniu kursu.

WYMAGANIA;
- Wiek: min. 50 lat
- Poziom językowy: program dostępny dla osób na wszystkich poziomach językowych

Program *** zawiera w sobie:
1) 20 lekcji angielskiego/tydz. Zajęcia przeprowadzane są codziennie rano, od poniedziałku do piątku.
2) Program aktywności kulturowych i wycieczek popołudniowych. Program dodatkowy zaplanowany jest tak, abyś mógł ćwiczyć nowo nabyte umiejętności językowe w zrelaksowanym, naturalnym, pozaszkolnym środowisku. Wszystkie wyjścia są nadzorowane przez jednego z naszych pracowników szkoły. Zaplanowane (przykładowe) aktywności to:
- spacer orientacyjny po Valettcie (stolica Malty)
- wycieczka do Mdiny (Ciche Miasto)
- wycieczka na Gozo
- rejs statkiem po nabrzeżu
- degustacja wina
- kolacja w restauracji
- i inne

*** Minimalna ilość osób w grupie - 4. W przypadku, jeżeli liczba ta nie zostanie osiągnięta, student dołącza do istniejącej grupy ogólnej na danym poziomie językowym (niekoniecznie z innymi osobami w tym samym wieku). Suplement za pakiet dodatkowy z programu zostanie zwrócony. Student będzie mógł brać udział w naszym standardowym programie dodatkowym na osób dorosłych.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, bowling *, diving *, horse riding *, surfing *, water sports, windsurfing *, go-karting *

barbecue, boat cruises *, boat party *, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, country walk/trekking *, cultural activities, dinner in a typical restaurant, disco, international evenings, international food day, jeep safari *, orientation tour, pub and restaurant evenings, sightseeng, theme workshops, walking tour

Valetta, St Johns Cathedral, Mdina *, Gozo and Comino *, Splash and Fun Park *, Aquarium *, Golden Bay

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

ALTO (Association of Language TravelOrganisations)EQUALSFELTOMIALC (International Association of Language Centres)Quality  English

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.