kursy języka angielskiego w Wielkiej Brytanii - Moulton

Moulton English Plus – IHL-Y2
IH London

Moulton znajduje się zaledwie godzinę drogi od Londynu i Cambridge. To tradycyjna wioska, położona w otoczeniu licznych terenów zielonych i typowych, angielskich domów rejonu Northamptonshire. Miasto liczy zaledwie około 4000 mieszkańców, jest bardzo bezpieczne i spokojne, stanowiąc idealne miejsce do nauki dla młodych studentów.

Moulton College, w którym organizowany jest nasz obóz, zlokalizowany jest blisko centrum miasta, pośród pięknych terenów i wśród udogodnień sportowych, używanych na co dzień przez międzynarodowe zespoły sportowe. Dzięki temu do dyspozycji uczestników obozu dostępne są m.in. boiska do tenisa ziemnego i innych sportów (piłka nożna, hokej na trawie), studio taneczne, dwie duże hale sportowe czy własny padok jeździecki ze stajniami oraz basen. Jest tu również centrum opieki nad zwierzętami, które nasi studenci odwiedzają podczas obozu „Animal Care”.

Zakwaterowanie jest całkiem nowe, z pokojami jednoosobowymi en-suite (własna łazienka), połączonymi w mniejsze kompleksy (6-8 sypialni) z dostępem do własnej małej kuchni/salonu. Osobne kompleksy dla dziewcząt i chłopców. W każdym z „domów” znajduje się wyznaczony opiekun, dbający o zakwaterowanych w nim uczniów. Na kampusie znajduje się wiele przestrzeni wspólnych, takich jak duża hala czy pokój studencki, w których organizowana jest większość wieczornych aktywności. Posiadamy również własną stołówkę. Znajduje się ona w głównym budynku szkoły, na jednym z górnych pięter. To duża, otwarta, dobrze oświetlona przestrzeń. Gwarantujemy różnorodność posiłków oraz dobrze zaopatrzony bar sałatkowy. Sale lekcyjne są przestronne i nowoczesne, wyposażone w tablice multimedialne.

W trakcie obozów organizowanych w Moulton, oprócz pakietu zajęć lekcyjnych, oferujemy również bogaty plan zajęć dodatkowych, w tym jedną wycieczkę całodniową oraz jedną wycieczkę półdniową na tydzień. Moulton stanowi doskonałe miejsce do wypraw – podczas wycieczki całodniowej zazwyczaj jeździmy do Londynu lub Oxfordu, a podczas wycieczek półdniowych do takich miejsc jak Harry Potter Warner Bros Studio.

Opcja ENGLISH PLUS. Kurs akademicki, prowadzący do poprawy kwalifikacji językowych i przygotowania ich do dalszej nauki w anglojęzycznym środowisku. Kurs składa się z :
- lekcji języka angielskiego (21h/tydz.)
- wycieczek (jedna półdniowa i jedna całodniowa na tydzień)
- innych aktywności (20h/tydz.) w tym m.in. aktywności wieczorne (quizy, pokazy mody, talent show, noc filmowa itp.)

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic, basketball, dodgeball, fitness, football, golf, gymnastics, horse riding, sports tournament, swimming, tennis, volleyball

barbecue, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, international evenings, joga, karaoke, quizzes, school party, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops

Oxford, London, Harry Potter Warner Bros Studio

* zajęcia dodatkowo płatne

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.