poznawaj język angielski na kursie w Wielkiej Brytanii

Bath – KP-Y7
Kaplan International Languages

Przez 2000 lat naturalne, gorące źródła Bath przyciągały podróżnych z zielonych wsi do miasteczka zbudowanego z kamienia o miodowo-złotym odcieniu. Dzisiaj to miasteczko tarasów i krętych uliczek jest jednym z piękniejszych miejsc w Wielkiej Brytanii. Bath wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO ze względu na wspaniałą, XVIII-wieczną architekturę i świetnie zachowane łaźnie rzymskie. To cudowne miasto dla chcących uczyć się angielskiego podczas doświadczania brytyjskiego sposobu życia i kultury. Nasz program angielskiego dla młodzieży w Bath jest popularny szczególnie wśród tych, którzy szukają niewielkiego, ale ciekawego miasta z bogatym dorobkiem historycznym, ciekawą architekturą i mnogością rzeczy do zrobienia.

Nasza szkoła zlokalizowana jest w pięknym, epokowym domu, położonym w centrum Bath, przy głównej ulicy zakupowej. W pobliżu mnóstwo jest lokalnych parków i modnych kafejek. Posiadamy dobrze wyposażone sale lekcyjne (multimedia, w tym tablice interaktywne) oraz wygodny pokój studencki do odpoczynku. Na terenie szkoły dostępne jest bezprzewodowe Wi-Fi. Do zajęć sportowych korzystamy z lokalnych boisk i obiektów sportowych, znajdujących się w pobliżu.

Podczas tego obozu proponujemy zakwaterowanie u brytyjskich rodzin goszczących. Dzięki temu uczniowie mogą ćwiczyć angielski w codziennych konwersacjach, poznając miejscowe tradycje i obyczaje. Szybko stają się też niejako częścią rodziny goszczącej. W tym samym domu mogą też mieszkać inni nasi uczniowie, dzięki czemu będzie można wspólnie spędzać czas wolny. Gwarantowane pełne wyżywienie: śniadanie, pakowany lunch i ciepła kolacja.

Oprócz lekcji proponujemy studentom bogaty program dodatkowy. Odwiedź słynne rzymskie łaźnie i zabytkowe opactwo Bath. W centrum miasta przejdź się po butikach sławnych projektantów, a pod koniec dnia weź udział w dyskotekach, wieczorach filmowych. Pograj w kręgle lub... minigolfa. Oferujemy także wycieczki do takich lokalizacji jak: Salisbury, Stonehenge czy Stratford-upon-Avon. Niedziela jest standardowo dniem wolnym, ale możliwe jest wykupienie dodatkowych atrakcji takich jak całodzienna wycieczka do Londynu lub Oxfordu czy wyjazd do parku linowego.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic, beach games, beach volleyball, bowling, canoeing, cycling, dodgeball, handball, minigolf, sport in park, sports tournament, volleyball, zumba, piłka nożna

bicycle tours, board games, city tour/walk, cultural activities, disco, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, guided walks, international evenings, karaoke, museum visits, orientation tour, quizzes, shopping, sightseeng, talent show, theme workshops

Bristol, London, Roman Baths, Lacock Village, Skyline walk *, Oxford *

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.