Obozy językowe za granicą ogólny - Hiszpański Ogólny (CEI-G)

Hiszpański Ogólny – CEI-G
Cervantes Escuela International

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą się uczyć języka hiszpańskiego lub doskonalić umiejętności od poziomu podstawowego do zaawansowanego.

Połącz relaksujące wakacje za granicą z lekcjami hiszpańskiego. Nauczysz się lub udoskonalisz podstawy komunikowania się, mając mnóstwo wolnego czasu na zwiedzanie, odpoczynek na plaży i odkrywanie Malagi.

Nasza interaktywna metoda nauczania oraz materiały dydaktyczne zostały tak zaprojektowane, aby sprostać twoim komunikatywnym potrzebom, od form najprostszych po najbardziej złożone, ułatwiając rozwój twojego zrozumienia i wyrażania zarówno w formie pisemnej jak i ustnej. Pojęcia gramatyczne są przyswajane w sposób łatwy i skuteczny. W trakcie kursu skupiamy się na rozwijaniu umiejętności językowych, integrujących cztery podstawowe sprawności (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie).

Zajęcia odbywają się w godzinach porannych (9:00-12:40) lub popołudniowo-wieczornych (14:30-18:10), w zależności do grupy, do której zostaniesz przyporządkowany na podstawie dotychczasowej znajomości języka. To szkoła decyduje o przydziale do grup, nie ma możliwości samodzielnego wyboru godzin zajęć.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, diving *, surfing *, pływanie

cinema afternoon/evening, city tour/walk, cooking lessons, cultural activities, dance lessons/workshops *, dinner in a typical restaurant *, film evenings, film workshops, flamenco dance lessons *, international evenings, karaoke *, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, salsa dance lessons *

la Alcazaba *, Museo de Artes y Costumbres Populares *, Museo de Arte Cotemporáneo *, Museo-Casa Natal de Picasso *, Granada *, Sevilla *, Cordoba *, Marbella *, Ronda *, Mercado Central, Mijas Pueblo

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.