język angielski na Malcie

Rabat – GVM-Y
GV Malta

Nasz obóz odbywa się z przestronnej i przyjaznej, lokalnej szkole, w luksusowym rejonie Tal-Virtu' w Rabacie. Miejsce to jest idealnie usytuowane – znajduje się w odległości zaledwie 10 minut od starej, średniowiecznej stolicy Malty – Mdiny (Ciche Miasto), które jest jednym z największych skarbów tego państwa.

Obóz działa na zasadzie wyłączności (w trakcie obozu na terenie placówki przebywają wyłącznie uczestnicy obozu). Daje to poczucie cennej prywatności, potrzebnej do prowadzenia naszych kursów. Nasz główny budynek jest nowoczesny i znajduje się w doskonałej kondycji (ma zaledwie kilkanaście lat). Cały obiekt ma ponad 58,000 m2. Zlokalizowany jest na wysokim wzgórzu, w zielonej, wiejskiej okolicy, z przepięknym widokiem na Maltę. Otoczenie i wyposażenie ośrodka jest wyjątkowe, co pozwala na zbilansowanie zajęć lekcyjnych z aktywnościami dodatkowymi.

W wyposażeniu obozu znajdują się obiekty zarówno dla entuzjastów sportów outdoorowych, jak i indoorowych. Do dyspozycji uczestników są m.in. dwa boiska do piłki nożnej; sala teatralna z w pełni wyposażoną sceną (w tym specjalne oświetlenie i nagłośnienie, używane przy występach, pokazach i dyskotekach); dwie sale gimnastyczne dla sportów takich jak siatkówka, koszykówka czy joga; sala rekreacyjna z bilardem i piłkarzykami; tereny zielone (z widokiem na Zamek Verdala), na którym odbywają się bitwy wodne oraz inne zajęcia (np. barbecue). Budynek (tradycyjny internat) z pokojami mieszkalnymi znajduje się na terenie ośrodka. Studenci mają do wyboru pokoje jedno- lub 2-3 osobowe, z łazienkami en-suite (prywatne), ale także sale-dormitoria (26-32 łóżek piętrowych; każdy ma swoją szafę, miejsce na rzeczy oraz dostęp do przestronnych łazienek; dziewczynki i chłopcy kwaterowani oddzielnie). Studentom oferowane są zdrowe i zróżnicowane posiłki, składające się ze śniadania, ciepłego lunchu i kolacji w formie bufetu – wszystko na terenie kampusu. Okazjonalnie zapewniamy barbeque na świeżym powietrzu. Zachęcamy wszystkich do próbowania różnorodnych typów jedzenia dla zrównoważonej diety. Specjalne wymagania żywieniowe i opcje wegetariańskie również są dostępne (przy składaniu zamówienia należy poinformować szkołę o takich potrzebach).

Nasz obóz gwarantuje całościowy pakiet, gdzie zajęcia języka angielskiego, zakwaterowanie i codzienne aktywności (w tym weekendowe) są prowadzone pod tym samym dachem. Czas jest zaplanowany przez 7 dni w tygodniu, włącznie z niedzielami. Na obozie promujemy zdrowy i aktywny tryb życia, międzynarodowe znajomości i możliwość doświadczania nowych rzeczy. Obóz łączy w sobie wszystko, co najlepsze - rodzinną atmosferę, wakacje, uczestnictwo w klubach i rozwijanie hobby w jednym miejscu.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic, basketball, beach games, beach volleyball, bilard, canoeing, dodgeball, fitness, gymnastics, handball, pool sports, sports tournament, tennis, volleyball, water sports, zumba, piłka nożna, pływanie

art and craft workshops, barbecue, board games, cinema afternoon/evening, city tour/walk, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, drama workshops, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, international evenings, international food day, joga, karaoke, museum visits, quizzes, school party, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops

Fun Waterpark, Valetta, Science Centre, Popeye Village, Mdina, Comino, Sliema, Mellieha Bay

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Akredytacje

FELTOM

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.