poznawaj język angielski na kursie w Wielkiej Brytanii

London Bloomsbury – CEG-Y
Stafford House

Londynu nie trzeba przedstawiać - to jedno z największych miast na świecie. To ekscytujące miejsce, pełne kulturowej różnorodności, łączy w sobie wieki tradycji bycia centrum globalnego myślenia i trendów.

Nasz ośrodek zajmuje nowoczesne i dobrze wyposażone, historyczne budynki szkoły znajdującej się w dzielnicy Bloomsbury w centralnym Londynie. Ośrodek gwarantuje jasne, przestronne sale lekcyjne z tablicami interaktywnymi i dostępem do Internetu. Na miejscu znajduje się także biblioteka, czytelnia, kafejka i stołówka studencka, w której serwowane są posiłki. Studenci kwaterowani są w pobliskich rezydencjach - oferowane pokoje 1-2 osobowe z łazienkami en-suite. Na wyposażeniu budynków są m.in. stylowe pokoje studenckie z sofami i telewizorami oraz bilardem, a także pralnia.

Program zajęć jest wymagający akademicko. Skupia się na komunikacji międzykulturowej i szlifowaniu umiejętności prezentacji oraz pracy grupowej w języku angielskim. Liczne są tu zajęcia w grupach oraz projekty grupowe, wraz z praktycznymi zajęciami z prezentowania ich wyników. Lekcje uczą także robienia notatek i przygotowują do nauki na uczelniach wyższych (wykłady, debaty itp.). Po lekcjach studenci uczestniczą w ciekawych i angażujących zajęciach pozalekcyjnych. Wycieczki półdniowe połączone są niejako z nauką – podczas zajęć grupa przygotowywana jest tematycznie do późniejszego wyjścia, aby uczestnicy jeszcze lepiej i przy pełnym zrozumieniu, byli w stanie odkrywać Londyn. Zajęcia wieczorne i weekendowe wypady są pełne zabawy, ale i szlifowania umiejętności językowych.

W programie obozu (w każdym tygodniu):
- 20 lekcji językowych/tydz.
- 1 wycieczka całodniowa
- 5 wycieczek do lokalnych atrakcji turystycznych
- min. 3 aktywności wieczorne

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

bilard, bowling, ice scating, sport in park, pływanie

board games, boat cruises, boat party, city tour/walk, cultural activities, disco, farewell party, film evenings, games nights, guided city tours, guided museum tours, guided walks, quizzes, shopping, sightseeng, theatre or cinema visit, theme workshops

British Museum, University of London, Imperial War Museum, The London Eye, British Library, Westminster Abbey, Camden Town, National Gallery, China Town, Madame Tussauds, Thorpe Park, West End, Cambridge, Oxford

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.