Malta - kurs języka angielskiego

Gzira – NST-Y
NSTS

Otoczona przez turkusowo-niebieskie może, pełna słońca oraz historycznego i kulturowego dziedzictwa, Malta ma wiele do zaoferowania. Ciepły, śródziemnomorski klimat, z blisko 300 słonecznymi dniami w roku, jest idealnym miejscem do wypoczynku.

Nasza szkoła położona jest blisko St Julian's, w rejonie zwanym Gzira. Posiadamy duży ogród z drzewami pomarańczowymi, przestronne tarasy, zewnętrzną kafeterię oraz pokój studencki, idealny do relaksu między zajęciami. Nasze sale lekcyjne są przestronne, jasne i dobrze wyposażone (tablice multimedialne). Budynek został wybudowany w stylu maltańskim i posiada wiele udogodnień - klimatyzację, Wi-Fi, kafejkę internetową czy bibliotekę.

W trakcie zajęć lekcyjnych, zachęcamy uczniów do korzystania z nowoczesnych technologii. Pracujemy na tablicach interaktywnych; pozwalamy, by młodzież ściągała materiały lekcyjne na swoje urządzenia mobilne i dzieliła się wrażeniami z zajęć na portalach społecznościowych. Nie wszystkie nasze lekcje zamknięte są w czterech ścianach - przeprowadzamy je również pod gołym niebem, w mieście, czy w inny sposób. Wszystko po to, aby aktywizować uczniów do używania języka. Ważnym elementem nauki jest także czas wolny, spędzany na grach, zabawach i wycieczkach, gdyż jest ot sposób na doskonalenie językowe pod troskliwym okiem animatorów. W ramach zajęć dodatkowych dzieci i młodzież mają wiele okazji, by poznać piękno Malty oraz dowiedzieć się więcej o jej kulturze i mieszkańcach. Jest to także czas aktywnego, wakacyjnego wypoczynku, spróbowania nowych sportów i zawarcia międzynarodowych przyjaźni. W tygodniu gwarantowane: 5 aktywności popołudniowych (gry integracyjne na terenie ośrodka, quizzy, warsztaty artystyczne, wyjścia na plażę itp.), 7 aktywności wieczornych (barbeque przy basenie lub na plaży, talent show, wieczory filmowe, nocne zwiedzanie miast, dyskoteka itp.), wycieczki całodniowe w weekend (zwiedzanie znanych miejsc, a drugiego dnia - plaża lub opcjonalna, dodatkowo płatna wycieczka).

W trakcie tego obozu możesz wybrać z naszych opcji zakwaterowania:
- Szkolna rezydencja. Możesz tu liczyć na pokój 4-5 osobowy z łazienką en-suite i pełne wyżywienie w tutejszej restauracji. Gwarantowana pościel i ręczniki (wymieniane co tydzień) i sprzątanie kilka razy w tygodniu. Dodatkowo w budynku odkryty basen, całodobowa recepcja, pokój gier i dostęp do Wi-Fi.
- Rodzina goszcząca. Mieszkanie z rodziną goszczącą w pokoju z innym studentem. Śniadania i kolacje spożywane z rodziną, pakowany lunch do szkoły. Mieszkanie u rodziny może wiązać się z koniecznością dojazdu komunikacją miejską do szkoły.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, canoeing, dodgeball, pool sports, snorkeling, water sports, pływanie, rowery wodne

art and craft workshops, barbecue, board games, boat cruises, cinema afternoon/evening, city tour/walk, cultural activities, film evenings, guided city tours, guided museum tours, guided walks, quizzes, shopping, sightseeng, piknik

Mdina, Limestone Heritage Park and Gardens, Gozo, Valletta, Qrendi, Mqabba and Siggiewi, Three Cities, Trampoline Velocity, Mediteraneo Marine Park

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Akredytacje

ALTO (Association of Language TravelOrganisations)EQUALSFELTOMWYSE (The World Youth Student & Educational Travel Confederation)Quality  English

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.