Niemcy idealne miejsce do nauki niemieckiego

Stuttgart
Niemcy

Otoczony łagodnymi wzgórzami, lasami i winnicami Stuttgart określany jest mianem najpiękniej położonego miasta w Niemczech. Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto go odwiedzić: różnorodność oferty kulturalnej, ciekawa architektura, interesujące muzea oraz liczne wystawy i targi odbywające się tu przez cały rok. Muzeum Narodowe szczyci się jedną z najbogatszych kolekcji Picassa, zaś Stuttgart Ballet i Międzynarodowa Akademia Bacha znane są miłośnikom muzyki i baletu na całym świecie.
Miasto może poszczycić się także dwoma doskonałymi muzeami motoryzacji: Muzeum Mercedes-Benz i Muzeum Porsche, gdzie pasjonaci samochodów mogą podziwiać historyczne modele tych marek i śledzić rozwój techniki w ciągu całego dwudziestego wieku.
Stuttgart słynie także z nocnego życia - bogactwa uroczych kafejek, zacisznych restauracji i tętniących życiem pubów i dyskotek. Kulinarne oblicze regionu najlepiej poznawać podczas odbywających się tu przez cały rok festiwali, a w szczególności festiwalu Weindorf, kiedy to można spróbować najlepszych miejscowych trunków i dowiedzieć się więcej o tradycyjnych sposobach ich wytwarzania.

Stuttgart (Niemcy)
 • Niemiecki Ogólny from 2060 PLN
 • Niemiecki Indywidualny from 4906 PLN
 • Niemiecki Ogólny (Wieczorowy) from 981 PLN

przejdź do szczegółów

W mieście Stuttgart oferujemy 3 kursy w 1 ośrodku
 • Stuttgart - kurs języka niemieckiego
  StuttgartStuttgard to miasto inwentorów - Mercedes-Benz, Porsche, Bosch! Tutejszy region to stolica przemysłu motoryzacyjnego i rozwoju technologicznego kraju. Jednocześnie to okolica położona wśród zielonych miasteczek i wsi...
  host family
  course: 981 PLN
  Course+accommodation: 4023 PLN
Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.