Hamburg (Niemcy) ciekawe miejsce na szlifowanie języka niemieckiego

Hamburg
Niemcy

Hamburg to drugie co do wielkości miasto Niemiec cieszące się statusem wolnego miasta hanzeatyckiego. Choć kojarzy się on zwykle z wielkim portem to w rzeczywistości ma on o wiele więcej do zaoferowania - piękne położenie pośród jezior, ogrom zieleni, szereg interesujących zabytków i muzeów oraz bogate życie nocne i kulturalne. Spacerując wzdłuż kanałów i przechodząc przez niezliczone mosty raz po raz można się natknąć na sławne kościoły i piękne kamienice.
Symbolem miasta jest 132 metrowa wieża kościoła św. Michała, z której można podziwiać wspaniałą panoramę Hamburga. Niewątpliwą atrakcją może być również spacer malowniczą drogą, wiodącą schodami Blankenese przez dawną wioskę rybacką - obecnie piękne przedmieście - na stoku Łaby.
W mieście odbywa się co roku cały szereg festiwali, z których najsławniejszy jest majowy Hafengeburstag - obchody "Urodzin Portu".

Hamburg (Niemcy)
 • Niemiecki Ogólny from 1623 PLN
 • Niemiecki Ogólny Indywidualny from 8117 PLN

przejdź do szczegółów

Hamburg (Niemcy)
 • Niemiecki Ogólny from 1917 PLN

przejdź do szczegółów

W mieście Hamburg oferujemy 3 kursy w 2 ośrodkach
 • poznawanie języka niemieckiego w Niemczech - Hamburg
  HamburgHamburg jest drugim co do wielkości miastem Niemiec. Mimo, iż nie jest położone nad morzem, jego istnienie determinowane jest przez wodę. Znajdują się tu dwa sztuczne, wewnątrzmiejskie jeziora - Inner Alster i Outer...
  residence host family
  course: 1917 PLN
  Course+accommodation: 4397 PLN
 • poznawanie języka niemieckiego w Niemczech - Hamburg
  HamburgChoć Hamburg kojarzy się zwykle z wielkim portem, to w rzeczywistości ma on o wiele więcej do zaoferowania – piękne położenie pośród jezior, ogrom zieleni, szereg interesujących zabytków i muzeów oraz bogate życie...
  host family
  course: 1623 PLN
  Course+accommodation: 3211 PLN
Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.