Wielka Brytania naucz się języka angielskiego

Lancing
Wielka Brytania

Lancing leży niedaleko od Brighton w rejonie, który nie bez podstaw nazywany jest zielonym ogrodem Anglii. Ośrodek mieści się we wspaniałych budynkach w stylu Howgartu, wokół których znajdują się tereny rekreacyjne, boiska sportowe oraz korty tenisowe. Młodzież zakwaterowana jest w rezydencji na terenie ośrodka i ma także tutaj do dyspozycji kryty basen, salę gimnastyczną, salon rekreacyjny oraz pracownię komputerową z dostępem
do internetu.
Zajęcia językowe prowadzą wykwalifikowani native speakerzy. To osoby pełne entuzjazmu i zaangażowania, mające doskonały kontakt z tą grupą wiekową. Stosowane przez nich metody i materiały inspirują uczniów, wszechstronnie rozwijają i zachęcają do dyskusji po angielsku.
Także program pozalekcyjny pomaga w znacznym stopniu udoskonalić płynność wypowiedzi oraz poszerzyć słownictwo. Ponieważ uczestnikami obozu są młodzi ludzie z całego świata, angielski staje się ich wspólnym językiem w codziennych kontaktach. Młodzież przeżywa swoją niezapomnianą wakacyjną przygodę biorąc udział w różnorodnych zajęciach artystycznych, grach i zawodach sportowych, a równocześnie cały czas ćwiczy angielski. To najbardziej naturalny i skuteczny sposób nauki języka.

Zajęcia sportowe: piłka nożna, piłka ręczna, pływanie, siatkówka, badminton, rugby, koszykówka, tenis (*), jazda konna (*), golf (*)
Wycieczki: Londyn, Windsor Castle, Brighton, Eastbourne, Hastings, Chessington Theme Park
Inne: warsztaty teatralne i artystyczne, taniec, joga, szachy, randka w ciemno, pokaz mody lekcje latania (*)

Cena obejmuje: Test wstępny, kurs, materiały dydaktyczne, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, program
pozalekcyjny (opcje oznaczone gwiazdka są dodatkowo płatne), certyfikat końcowy, transfer

Lancing (Wielka Brytania)
  • Lancing from 16254 PLN

przejdź do szczegółów

W mieście Lancing oferujemy 1 kurs w 1 ośrodku
  • Wielka Brytania - kurs języka angielskiego
    LancingLancing leży w niedalekiej odległości od Brighton, w rejonie, który nie bez podstaw nazywany jest zielonym ogrodem Anglii. Ośrodek mieści się we wspaniałych budynkach w stylu Hogwartu, wokół których znajdują się...
    residence
    Course+accommodation: 16254 PLN
Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.